Ty nejlepší filmové a TV trailery z letošního Comic-Conu. Na co se těšit?

červenec

24

2019

Ty nejlepší filmové a TV trailery z letošního Comic-Conu. Na co se těšit?

| 2019-07-24T02:05:25+00:0024. červenec 2019 | #TV#Kino#Comic-Con#must-see#Trailer |

Každoroční Comic-Con konaný v San Diegu je již mnoho let ideálním místem pro filmová a televizní studia, kde prezentují nálož novinek a upoutávek na svoje nejočekávanější snímky. Tady jsou ty nejlepší z nich.

Blade

Tohle je velmi čerstvé oznámení, takže o traileru ještě nemůže být řeč. Ale Marvel Studios na Comic-Conu porvdilo návrat Blada coby součásti MCU.

Pokud jste v roce 1998 ještě nebyli naživu, věřte že tehdy se objevil první superhrdinský film, který byl cool, kde uperhrdinové nenosili slipy přes elasťáky a ke rvačkám hrála našlapaná hudba. Nikdo neřešil rasové otázky a Wesley Snipes se ještě v roce 2016 nechal slyšet, že by se rád účastnil Bladova znovuzrození.

Vyplnilo se mu to částečně: Reeboot bude, Wesley nebude. V hlavní roli denního tvora, jenž je napůl člověk, napůl upír a komplet badass, se blýskne dvojnásobný držitel Oscara Mahershala Ali. Znát ho můžete z Moonlightu, Zelené knihy nebo HBO seriálu True Detective. Snad to bude umět s mečem a slunečními brýlemi alespoň z půlky jako Wesley, který Alimu mimochodem k roli upřímně pogratuloval.

Once Upon a Time ... in Hollywood

Jako první ze všech filmů, na které upozorňujeme, nás čeká premiéra Tenkrát v Hollywoodu. Devátý Tarantinův film, kde Brad Pitt a DiCaprio hrají upadajícího herce a jeho kaskadérský záskok, kteří se musejí vyrovnávat s měnícím se Hollywoodem roku 1969. Samozřejmě že v téměř tříhodinovém kusu nebude nouze o fantastické zvraty, navíc fanoušci kung-fu konečně uvidí na plátně dobře zahraného Bruce Leeho. Jeho představitel Mike Moh sbírá za epizodní roli samou chválu a jistě o něm ještě uslyšíme.

Film se podle prvních recenzí stává instantní klasikou, ale jeho režisér už vybírá příští scénář. Bude to konečně Star Trek, o kterém Quentin už několikrát hovořil?

Quentin kdysi vážně prohlásil, že po deseti natočených celovečerácích půjde do filmového důchodu. Tenkrát v Hollywoodu je jeho devátým počinem a že dlouho touží natočit svůj Star Trek film, je známá věc, dokonce prý průběžně pracuje na scénáři. I když proslýchá se, že s Umou Thurman v poslední době probíral možnosti natočení Kill Bill Vol. 3, bude tedy Star Trek jeho desátým a posledním opusem? "Myslím, že v té řadě deseti filmů bych měl udělat takovou anomalitu, kapsu a v ní natočit Star Trek, to totiž není původní námět a tím pádem se nepočítá. Měl bych do toho Star Treku jít… ale samozřejmě že bych se měl rozloučit originálem," řekl k tomu Tarantino.

"Ale myšlenka udělat 10 filmů by neměla mít žádné výjimky. Vlastně si myslím, že pokud budu dělat Star Trek, měl bych to vzít vážně. Je to přece můj poslední film. Neměl bych do něj tahat nějaké vytáčky. Nevím, jestli to udělám, ale mohlo by se to stát."

Takže Quentinův Star Trek je v ohrožení, protože režisér chce končit původním dílkem a ukončení filmařské kariéry remakem Star Treku rozhodně není výletem tam, 'kam se dosud nikdo nevydal'.

Picard

A u Treku zůstaneme. Asi nejočekávanější Star Trek série všech dob - Picard, si taky odbyla svůj první trailer a Trekkies šílí. Děj se odehrává 20 let poté, co Jean-Luc opustil Hvězdnou flotilu a potkává jistou tajemnou ženu.

Vidět opět Patricka Stewarta v roli Picarda je radost sama o sobě, ale co teprve když řekneme, že Borgové jsou zpět! Dojde na návrat Sedmé z devíti! Poručík Data na kousky v šuplíku! Picard má psa! Opravdu se nemůžeme dočkat, až to uvidíme. Do vysílání půjde Jean-Luc na jaře 2020.

Jenže 2020 je daleko, co do té doby? Horký earl grey a vesmírné kraťasy, zní odpověď. Short Treks je název série šesti plánovaných originálních epizod, kde každý díl je samostatným příběhem. Dvě epizody budou animované, jedna nás uvede do seriálu Picard a další z dílů je o prvním Spockově dni na Enterprise. Odpor je marný!

Jeho temné esence

Jak jsme již psali, HBO chystá fantasy s ambicemi stát se příští Hrou o trůny a tohle je nejnovější upoutávka. Potenciál se dá krájet.

TERMINATOR: DARK FATE

Budoucnost Terminatoří série nevypadala v posledních letech nijak zvlášť růžově, ale zdá se, že Terminator: Dark Fate, který přinese zpět Arnieho i Lindu Hamiltonovou, kterou známe jako původní Sarah Connorovou, vrací dílo ke svým kořenům. A je to jízda!

Jak říká producent James Cameron, film se "pocitově" odehrává po T2. Super zpráva, můžeme tedy konečně předstírat, že Salvation a Genisys nikdy neexistovaly.

TOP GUN: MAVERICK

Určitě už jste taky na sockách četli, jak si všichni cvrkli, učůrli atd. z traileru na nový Top Gun. Naše prádlo sice zůstalo suché, ale proč ne. Digitálně i fyzicky vyžehlený obličej Toma Cruise stále funguje a stíhačky stíhají. Fajn, ale slibte nám, že vznikne i remake parodie Top Gunu Žhavé výstřely, kde to Charlie Sheen rozbalí i bez potřeby retušovat si každou vrásku. #TeamTopperHarley!

ZAKLÍNAČ

Netflixí pokus o Hru o trůny. Fantasy série Zaklínač čerpá z populárních knih napsaných Andrzejem Sapkowským, je plná kouzel, příšer, elfů a trpaslíků a fanoušci knih a her už plní diskuse o tom, jak je postava Yennefer nejhorší charakterovou adaptací ever. My ostatní se necháme překvapit.

Watchmen

Je vlastně s podivem, že epický komiks a neméně povedená filmová adaptace zůstaly osamoceny. Jestli to bylo dobře, nebo ne, nám vysvětlí seriál, kde se HBO rozhodla nekopírovat děj předlohy, ale podle všeho se zaměří na nově stvořené nástupce původních hrdinů. Odpovídá to na vaše otázky, doktore?

Bohužel, zprávy o pokračování seriálů Daredevil nebo Punisher stále nikde. Tak snad příští rok.

Photo by Alberto E. Rodriguez/Disney, HBO, Sony Pictures Inc.

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.