Facebook spouští vlastní seznamku

září

16

2019

Facebook spouští vlastní seznamku

| 2019-09-16T12:13:42+00:0016. září 2019 | #facebook#randění#dating#Tinder#Zuckerberg#sociální síť |

Na Facebooku jsou dnes již téměř 3 miliardy lidí, poctivě odevzdávající svá osobní data Marku Zuckerbergovi. To je hodně informací, se kterými se dá nějakým způsobem pracovat. Facebook se proto rozhodl tato data nějak využít (ehm… pro náš prospěch) a vytvořil aplikaci Dating.

Dosavadní jednička mezi randícími aplikacemi Tinder tedy pomalu dostává konkurenci. Ačkoliv se aplikace od Facebooku zatím podívala jen do Kolumbie, tak to Tinder okamžitě pocítil poklesem ceny akcií a dá se očekávat, že tento pokles bude dále pokračovat. Facebook se totiž se svoji masivní základnou uživatelů pravděpodobně brzy stane jedničkou i mezi aplikacemi pro shánění Vašeho rande.

A jak shánění ideálního partnera funguje? Přeci díky nám všem, uživatelům. Roky totiž tuto sociální síť plníme všemi zážitky, názory, rozdáváme palce nahoru a Facebook si to všechno zaznamenává. Zodpovíte pár stěžejních otázek pro základní nastavení, potom se aplikace spojí s Vaším profilem na facebooku, odkud si postahuje všechny potřebná data, možná nějakou fotku z instagramu a díky několika algoritmům nám pak aplikace bez problému najde vhodné partnery s podobnými nebo stejnými zájmy. Naštěstí pak už bude jen na nás, zda-li dáme našemu potenciálně vhodnému partnerovi šanci.

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.