Clarksonova farma 2: Kdy bude premiéra a objeví se známé postavy?

únor

5

2023

Clarksonova farma 2: Kdy bude premiéra a objeví se známé postavy?

| 2023-02-05T08:16:24+00:00 5. únor 2023 | #Clarkson#TV#amazon prime#premiéra |

Vysílání 2. série Clarksonovy farmy bylo potvrzeno už dříve a jak víme, nad třetí sérií se stejně jako nad Grand Tourem partně stahují mračna. Druhá řada může být tedy ta poslední, co v ní uvidíme?

O tomto mistrovském díle Prime Video informujeme již delší dobu a má řadu fanoušků, je třeba si popravdě říct, že obyvatelé vesnic v okolí farmy mezi Clarksonovy fanoušky zrovna nepatří. A o tom vlastně bude druhá řada, tedy o dramatu, které se odehrálo kolem jeho nyní zavřené restaurace a farmářského obchůdku Diddly Squat.

Amazon v oficiálním textu naznačuje, že Jeremy se snaží řešit hlavně finanční potíže: "Další rok v životě farmy Diddly Squat, kterou provozuje Jeremy Clarkson, nejznámější britský a nejméně kvalifikovaný amatérský farmář. Ve snaze zvýšit svůj roční zisk (v loňském roce 144 liber) diverzifikuje (rozšiřuje činnost), a to v podobě krav, dalších kuřat a vlastní restaurace."

Zároveň ale potvrzují, že se vrátí hlavní hvězda Kaleb Cooper, Gerald Cooper (kterému nebylo rozumět jediné slovo) a Veselý Charlie (ten hubený chlapík s pleší který vidí všechno černě), stejně jako Jeremyho partnerka Lisa Hoganová, která má na starosti prodejnu.

Gerald Cooper, jehož přízvuk se stal legendou

Amazon pokračuje: "V době, kdy se farmáři po celé zemi potýkají s dopady brexitu a hrozící ztrátou dotací, jsou všichni nuceni rozšířit činnost a Jeremy má velké plány: chce stádo krav, hejna dalších slepic a chce mít vlastní restauraci, kde by mohl servírovat hostům produkty vypěstované na Diddly Squat, přičemž jeho ambicí je zvýšit svůj roční zisk z loňského roku (144 liber). Všechny farmy mají hodně práce, ale na téhle je to mnohem divočejší..."

Clarkson a jeho partnerka Lisa pózují jako otec s dcerou na slavné malbě Americká gotika z roku 1930 od Granta Wooda 

Sám Jeremy to okomentoval takto: "Byla to mimořádný počin, a to nejen ve Velké Británii, ale všude. Farmu nyní navštěvují. Američané, Jihoafričané, Němci, Finové, Nizozemci - všichni z celého světa. Všichni koukají říkají páni, to je neuvěřitelné, tak odtud se bere jídlo!"

A co na úspěch jedničky říkal jedinečný Kaleb? "Vzpomínám si, jak za mnou lidé chodili a říkali: 'Bude to obrovský úspěch, kámo. Tohle show bude mega.' Tak jsem si řek: 'No, jestli bude, tak fajn. Ale ať to dopadne jak chce, nejlepší na tom všem bylo, že jsem mohl ukázat světu co dělám nejradši. A hned první den, kdy to vyšlo, jsem na Instagramu získal asi 300.000 sledujících."

Druhá série Clarksonovy farmy startuje v pátek 10. února 2023 na Prime Video. Očekáváme velké věci.

 

Images by Amazon Prime Video, Jeremy Clarkson, Kalen Cooper, Diddly Squat Farm Shop

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.