Změny v The Grand Tour. Kdo končí a bude Clarkson farmařit?

květen

30

2019

Změny v The Grand Tour. Kdo končí a bude Clarkson farmařit?

| 2019-05-30T04:00:52+00:0030. květen 2019 | #Clarkson#grand tour#Hammond#May#GT#Hot News |

Už ve chvíli, kdy Jeremy Clarkson emotivně zakončil třetí sezónu Grand Tour, bylo jasné že se do budoucna řada věcí změní. V současné době koluje po sítích řada různých informací o tom, jaké novinky nastanou, většina z nich ale není zcela pravdivých. Pojďme si tedy ujasnit, co fanoušky této show doopravdy čeká a petrolheady nemine.

Žádné publikum, stan se ruší

Přesně tak, jak jsme již informovali dříve, formát který show provozovala už od dob Top Gearu, kdy se část pořadu odehrává před živým publikem, se definitivně ruší.

Stan, ve kterém bylo studio postaveno, už nestojí a znovu se stavět nebude. Namísto toho nás čekají jen samé výjezdy do různých částí světa, prostě to co dříve byly speciály, budou nyní klasické díly. A bude jich dost.

Stopka pro Conversation Street

Tlachací ulička vznikla pro GT jako náhrada za segment Top Gearu, kde se probíraly novinky ze světa aut. Právě tady jste mohli slyšet Clarksona, jak označuje nová auta za odpad nebo jak Hammond paroduje tiskové zprávy o Porsche 911. Tento segment kvůli novému formátu pořadu končí, část fanoušků ale už nyní podepisuje petici, aby byl zachován alespoň jako podcast, případně YouTube nebo Drive Tribe bonus. Šance tu je.

Konec Eboladromu

Zkušební okruh známý jako Eboladrome, který sloužil pro hlasité testování aut pro Grand Tour, už neuvidíme. Tato testovací dráha vzniklá kolem vojenského letiště navázala na testy aut za dostupnou cenu řízené celebritami a na Stigovy divoké jízdy. Sice to není oficiálně potvrzeno, ale když nebude žádné studio s tabulí a cedulkami s pořadím, na co by byl Eboladrome?

Už neuvidíme Abbie Eaton

Stále jedna věc navazuje na druhou, není studio, není okruh, není Abbie. Britská závodnice se slabostí pro lososa, která se u fanoušků uvedla jako konečně někdo, kdo může nahradit Stiga, už naše smysly nepotěší. Spekuluje se alespoň o jejích epizodních vystoupeních.

Žádní hosté, žádné celebrity

Tohle úplná novinka není, tohle se projevilo už ve třetí řadě. "Vzali jsme pod drobnohled ty části pořadu, které měly u lidí největší úspěch, ty které se zdály nejlepší nám a ukázalo se, že nejvíc bodovalo jak my tři bloudíme Čínou, hádáme se a zažíváme utrpení," vysvětlil tehdy Jeremy.

Celebrity se definitivně nevrátí, konec jedné éry.

Pevně věříme že nové cestovatelské epizody budou minimálně na úrovni těch, co už z GT známe. Což bohužel nelze příliš čekat od současného Top Gearu, odkud odešel na vlastní žádost nejzábavnější z nové trojice - Matt LeBlanc. Jako oficiální důvod uvedl, že by chtěl trávit více času s rodinou a přáteli.

U Grand Tour lze ale brát trio moderátorů jako jistotu. Sice budou odbíhat do svých vlastních pořadů, ale jako trojice zůstávají.

Richard Hammond už ohlásil svou sólovou show poťouchle nazvanou Richard Hammond’s Big, kde bude provázet diváky po největších stavbách a strojích světa.

Velmi lákavě zní projekt pro Kapitána Loudu, jak je Clarksonem často jmenován James May. Ten se v šestidílné sérii Our Man in…Japan vypraví na cesty po Japonských ostrovech. Podle Jamesových slov byl z natáčení v zemi vycházejícího slunce nadšen. "Japonsko je to nejúžasnější místo, jaké jsem kdy navštívil. Naprosto vše vás přivede k údivu, vařené sladkosti, rychlovlak, pak narazíte na starobylý chrám a vzápětí jste v soutěži jedlíků, kde máte za úkol sníst jediný nezralý sojový bob hůlkami," popsal May. "Je to ten nejsilnější stimulant pro všechny vaše smysly a úplné minové pole pro ty, co si nedávají pozor."

Největší otazníky visí nad sólo projektem Jeremyho Clarksona, nechce se nám totiž věřit, že by bylo míněno vážně prohlášení, jak se vrhnul na pořad pro zahrádkáře. Pronikly totiž zprávy, že se bude natáčet jeho snaha o provoz farmy na jeho pozemku čítajícího přes 400 hektarů. Show je ale patrně míněna zcela vážně, podle zpráv si dala za cíl zobrazit tvrdou realitu života farmáře, od vypořádání se s extrémním počasím, přes hubení škůdců až po neskutečné papírování. O projektu nazvaném I Bought A Farm Jeremy řekl, že se v něm nebude snažit nic lakovat na růžovo, "uvidíte všechno, žádná retuš bradavic. Nemám o tom páru, ale pokud bude potřeba vyvraždit populaci jezevce, rozhodně to půjde do vysílání," dodal Clarkson.

 

Images by Grand Tour Nation

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.