Video k Last Christmas je ve 4K a výsledek bere dech. Nechte se vtáhnout do vánočních osmdesátek!

prosinec

16

2019

Video k Last Christmas je ve 4K a výsledek bere dech. Nechte se vtáhnout do vánočních osmdesátek!

| 2019-12-16T04:07:45+00:0016. prosinec 2019 | #trendy#must-see#music |

Vánoce jsou za dveřmi, stromek na balkoně, ale ten nejpekelnější dárek dorazil už teď!

Ikonické hudebního video Last Christmas od nebezpečných Wham! je naprosto úžasná esence osmdesátek, bizarní účesy a oblečení s ramenními vycpávkami, fascinace elektronickými bicími, to vše v kombinaci s Vánocemi, to je prostě lahůdka. A tento videoklip je nyní ve 4K!

Skladba byla poprvé vydána před 35 lety v prosinci 1984 a společnost Sony Music Entertainment nyní k tomuto výročí přepracovala původní záběry do 4000 pixelů, takže melírek George Michaela je obzvláště fascinující. Pokud jste osmdesátky nezažili, rozhodně si klip dejte, ať víte, že bizár a romantika nebyly vždy dvě odlišné věci.

Výsledek je natolik povedený, že řadu lidí napadlo, že prostě Sony obléklo současné herce do kostýmů z 80. let, tak dobrý ten remaster je. Jak interiérové scény, tak ty venkovní vypadají neuvěřitelně, detaily sněhu vážně nepůsobí jako pouze digitálně čištěný filmový pás, na jaké jsme zvyklí. Rozdíl vynikne obzvlášť pokud výsledek srovnáte s originálem zachyceným na 35 mm filmu.

Hned vás sice napadne, že takto chcete vidět remasterované další filmové ikony osmdesátek, Jako původní Krotitele duchů, Vetřelce, prvního Ramba nebo Smrtonosnou Past s vlasatým Brucem Willisem, ale to je hudba budoucnosti. Zatím si prostě dejte nafoukanou hřívu George Michaela a notujte si s námi! Last Christmas, I gave you my heart…

 

Images by Sony Music Entertainment and Warner Chappell

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.