Trailer na nový film Ryana Reynoldse je venku a baví víc, než Smarty drink a GTA IV dohromady

prosinec

9

2019

Trailer na nový film Ryana Reynoldse je venku a baví víc, než Smarty drink a GTA IV dohromady

| 2019-12-09T00:47:01+00:00 9. prosinec 2019 | #hry#Kino#Trailer |

Fox zveřejnil první upoutávku na akční komedii Free Guy, která stojí na skvělém nápadu: Co kdyby si videoherní postava uvědomila, že je ve hře? A premisa je o to vtipnější, že jde o NPC, tedy postavu neovládanou hráčem. A vypadá to skvěle!

Guy, kterého hraje Ryan Reynolds, známý také jako Deadpool a Green Lantern v jedné osobě, žije v akční střílečce podobné GTA nebo Just Cause, kde je nepřetržitá střelba, přepadení a autonehody na denním pořádku a nikomu to nepřijde divné. A nemusíte být zrovna hard core hráčem, abyste si to užili. Ryan Reynolds si tedy coby nezajímavý NPC hledí svého a plní svou každodenní roli křoví v pozadí, dokud mu nedojde, že něco není v pořádku a musí něco udělat jinak. 

Režii měl pod palcem Kanaďan Shawn Levy, úspěšný producent Stranger Things. Bohužel jako režisér nikdy nepřesvědčil na sto procent, jak si možná pamatujete z jeho série Nocí v muzeu nebo Ocelové pěsti. Tady bych hrozně rád napsal, že by Ryan neriskoval nadějně rozjetou kariéru a nešel do rizika s nejistým režisérem, ale bavíme se o člověku, co nedávno natočil film s Michaelem Bayem. Tak snad ví co dělá a budeme držet pěsti, aby to stálo za to.

Režisér Shawn Levy, Ryan a Joe Keery, který ve filmu také hraje a znáte ho ze Stranger Things, sledují premiéru traileru na ComiConu v São Paulu

Nebude se tedy patrně jednat o hlubokomyslnou meditaci nad filosofií hráče akčních her, půjde spíše o čistou zábavu a akční výplach, což ovšem nemusí být vůbec na škodu. Snad to tedy bude konečně průlom, protože doposud žádný film s videoherní tématikou nelze označit za vyloženě kvalitní. Kdo neúpěl a neskřípal zuby u Max Payna nebo Hitmana, toho dorazil Doom, Princ z Persie a rozpačitý Detektiv Pikachu, se kterým měl Ryan také cosi do činění. Paradoxně tak v této kategorii vede megastupidně geniální Mortal Kombat z roku 1995 a Raubíř Ralph, čili změna by byla opravdu vítaná. Očekávání jsou tedy velká, tak snad Deadpool nezklame!

Filmová premiéra je naplánována na 3. července 2020.

Images by 20th Century Fox and CCXP EVENTOS LTDA. 

 

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.