Trailer na Bad Boys 3 je venku a boří internet

září

11

2019

Trailer na Bad Boys 3 je venku a boří internet

| 2019-09-11T02:47:48+00:0011. září 2019 | #Film#Trailer#Will Smith |

Konečně je to tady. Po 16 letech se přiblížilo pokračování Mizerů a podle všeho to vypadá, že třeba na rozdíl od posledního dílu Mužů v černém se sequel povedl. 

Není žádným tajemstvím, že film Bad Boys for Life nevznikal snadno. Ale policisté Mike Lowrey a Marcus Burnett jsou zpět, s plným zásobníkem nových vtípků a s novým Porsche.

Ještě když měl film pouze pracovní název Bad Boys 3, střídali se na filmové databázi v kolonce režisér různá jména. Původně měl v projektu pokračovat Michael Bay, který natočil předchozí dva díly. Tento režisér transformerů dokonce přišel s dnešním názvem Bad Boys for Life. To ovšem bylo už v roce 2008 a od té doby toho pro film moc neudělal. Když do roku 2013 práce stále nikam nepokročily, tak se producent filmu Jerry Bruckheimer ještě jednou pokoušel přimět Baye, aby film konečně natočil. Ale když se do roku 2015 stále nic nedělo, objevili se na postu režiséra Joe Carnahan, jenž natočil třeba docela zdařilý A-Team a podílel se i na natáčení remaku Přání smrti, ze kterého byl odvolán. Ujal se tedy zpracování Bad Boys 3, ale v roce 2017 musel z kola ven kvůli "kreativním neshodám" s Willem Smithem.

Film nakonec dokončili Adil El Arbi a Bilall Fallah, kteří jsou známí spíše pro svou práci na televizních seriálech a kupodivu už jsou také spojováni s pokračováním Policajta z Beverly Hills 4. A vypadá to, že Belgické duo El Arbi a Fallah vytvořili film, který příjemně zapadá do existující série, především notnou dávkou střílení, rychlých aut a smrtících hlášek.

Martin a Will při natáčení. Film vznikal v Miami a v Atlantě.

Děj bude taky typicky mizerovský, Will Smith a Martinem Lawrence budou jako policisté přiděleni do nového elitního týmu na policejním oddělení v Miami nazvaným - wait fot it - AMMO, které bylo pověřeno zneškodněním vůdce drogového kartelu Armanda Armase, což je další povedené jméno do sbírky.

Ale popravdě, na tento film se nebudete dívat kvůli ději, ale kvůli hláškám, akci a vracejícímu se kapitánu Howardovi, kterému z dvou hlavních hrdinů praská další cévka. A všeho bude ve filmu podle všeho požehnaně.

Co se rychlých gum týče, tak prvním filmu řídil Will Smith Porsche 911, ve druhém to bylo Ferrari 575M Maranello a nyní se vrací ke kořenům s Porsche, jen už to pochopitelně není 911 Turbo 3.6 jako v jedničce, ale 911 Carrera 4S v úžasné modré metalíze. A podle ukázek to vypadá, že si modrého krasavce ve filmu užijeme.

Po zveřejnění traileru přinášejícího tolik vzpomínek internet doslova šílí a jsme zvědaví, jestli Bad Boys for Life naplní vysoká očekávání, která nostalgický trailer vyvolal. To zjistíme 16. ledna 2020, kdy jde film u nás do kin.

Images by Sony Pictures Digital Productions Inc.

 

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.