Nový Grand Tour! May havaroval v Norsku

srpen

28

2022

Nový Grand Tour! May havaroval v Norsku

| 2022-08-28T07:56:01+00:0028. srpen 2022 | #Clarkson#grand tour |

Nový Grand tour je na cestě! Producent pořadu Andy Wilman už zveřejnil ukázku z nadcházející norské epizody seriálu The Grand Tour. O krátké video, ve kterém toho moc neukázal, podělil na svém Instagramu s popiskem: "Již brzy (asi) v televizi ve vašem okolí."

A nyní vypustil video i Amazon:

Název epizody je tedy A Scandi Flick (skandinávský snímek) a trojice jezdí ve třech rallye vozech. Clarkson si vybral Audi RS4 B7, Hammond zvolil Subaru Impreza WRX a May má Mitsubishi Lancer EVO VIII, ve kterém havaroval.

May byl převezen do nemocnice a podstoupil různá vyšetření, včetně vyšetření mozku, které naštěstí dopadlo dobře, ale měl zlomené žebro. May nedávno o nehodě promluvil, aby své fanoušky ujistil, že je v pořádku. "Děkuji za všechny milé komentáře a vtipné poznámky k mé nehodě, ale je to už nějaký čas, není to tak zlé a jsem naprosto v pořádku. Omlouvám se fanouškům Eva za sešrotování osmičky."

V tomto díle moderátoři cestují po Norsku, Švédsku a Finsku ve třech sportovních sedanech s pohonem všech kol, které mají rallyový rodokmen. Po cestě se jim také podařilo vidět i polární záři. 

A nenechali si ujít ani místní fotbalový stánek. Výše uvedená fotografie zachycuje fotbalový stadion Henningsvaer v Norsku nedaleko obce Henningsvaer. Tato vesnice leží na malém rybářském ostrově, který má pouze 500 obyvatel. Ale i když je malá, každoročně ji navštíví tisíce turistů kvůli neuvěřitelným výhledům a samozřejmě fotbalovému hřišti.

Toto hřiště je jedním z nejznámějších na světě, ale oblast se může pochlubit i několika dalšími lákavými místy, jako je továrna na kaviár, která se změnila v muzeum umění.

Pohořím na této fotce z natáčení je Festvågtind, které se tyčí do výšky 541 metrů. Lidé se rádi vydávají na pěší túry po 1,5 km dlouhé stezce a se tam auta nedostanou... tedy pokud víme.

Premiéru bude mít 16. září a vypadá to, že to bude stát za to.


Images by Jeremy Clarkson, Andy Willman, Instagram

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.