Nejlepší novinka roku 2020: BORAT 2 už za měsíc na internetu!

září

29

2020

Nejlepší novinka roku 2020: BORAT 2 už za měsíc na internetu!

| 2020-09-29T23:25:44+00:0029. září 2020 | #TV#Kino#amazon prime#premiéra |

Jagsemaš! Pokračování Borata, kultovní komedie se satirickým přesahem z roku 2006, se nezadržitelně blíží! Sacha Baron Cohen údajně představí dvojku se šílený názvem už za měsíc na Amazon Prime Video.

Cohen začal točit film tajně krátce poté, co v USA vypukla pandemie COVID-19. Nyní už je film hotov, dokonce už měl zkušební projekci pro několik hlavounů filmového průmyslu kvůli možné distribuci. Ale vzhledem k současnému stavu a nejistému provozu kin, se Cohen se svým týmem rozhodl pro streamování a práva získal Amazon. Premiéra by měla proběhnout těsně před 3. listopadem 2020, kdy Donald Trump obhajuje ve volbách svůj prezidentský post.

O filmu samotném toho víme jen velmi málo, kromě jeho oficiálního názvu: Borat: Dárek v podobě pornografické opice pro vicepremiéra Mikhaela Pence, aby z něj profitoval nedávno ponížený národ Kazachstánu.

Populární kazašský televizní moderátor Borat Sagdiyev se tentokrát téměř jistě opře do stavu americké politiky v éře prezidenta Donalda Trumpa. A samozřejmě, vzhledem k okolnostem vzniku, bude pravděpodobně zahrnovat také spoustu Boratových komentářů ke koronaviru a blížícím se prezidentským volbám 2020.

Dobře se zasmát už všichni potřebujeme, takže za nás zatím nejlepší zpráva roku. Takže už za měsíc, high five!

 

Images by Stephane L’hostis/Getty, ABC Entertainment, Sacha Baron Cohen

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.