Nejbližší MARVEL premiéry: Co nás čeká a bude to stát za to?

říjen

19

2022

Nejbližší MARVEL premiéry: Co nás čeká a bude to stát za to?

| 2022-10-19T21:28:50+00:0019. říjen 2022 | #TV#Film#Kino#Marvel#MCU |

Black Panther: Wakanda Forever (11. listopadu 2022)

Po tragické smrti herce Chadwicka Bosemana v srpnu 2020, se Marvel rozumně rozhodl hlavního hrdinu nepřeobsadit. Pokračování se tak zaměří na jeho sestru Shuri, která se teoreticky může stát novým Black Pantherem. Upoutávky ukazují dalšího nového hrdinu MCU, Ironhearta. Ten se později dočká vlastního sólového seriálu MCU na Disney+. Druhý díl Černého pantera tak nejspíše představí ženy, které bojují za odkaz krále a za obranu Wakandy.

Ant-Man & The Wasp: Quantumania (17. února 2023)

Ant-Man 3 bude velký a slibuje ještě více akce. Vrací se Paul Rudd, Evangeline Lilly, Michael Douglas a Michelle Pfeiffer. Budou bojovat proti padouchovi Kangovi Dobyvateli, který skáče po multivesmírech a kterého hraje Jonathan Majors, a čekají se i další hrozby.

Tajná invaze (jaro 2023)

Už ve filmu Captain Marvel se představili Skrullové a nenápadně tak založili na Tajnou invazi, což je stejnojmenný komiks, v němž mimozemští měňavci proniknou na Zemi. Přijde v podobě seriálu na Disney+ se Samuelem L. Jacksonem v roli Nicka Furyho a Benem Mendelsonem jako Talosem. Ti dva mají kromě boje proti hrozbě Skrullů také své vlastní plány a úmysly. Objeví se i hvězda seriálu Hra o trůny která hrála Daenerys, tedy Emilia Clarke. Jeden z mála ze záplavy Marvel seriálů co stojí za zmínku.

Strážci Galaxie 3 (5. května 2023)

Po opakovaných odkladech způsobených vyhazováním a znovunajímáním režiséra Jamese Gunna a pandemií COVID-19, mají Strážci Galaxie Vol. 3 konečně datum vydání. Premiéra závěrečné kapitoly Gunnovy trilogie je stanovena na 5. května 2023, tedy celých šest let po Strážcích Galaxie Vol. 2 v roce 2017. Do MCU má uvést Adama Warlocka v podání Willa Poultera v roli vesmírného čaroděje a odborníka na okultismus. Hlavního záporáka se jménem High Evolutionary, jehož superschopnosti jsou nadlidská inteligence, telepatie, telekineze, předvídání a manipulace s hmotou a energií.

The Marvels (28. července 2023)

Tohle je projekt, kde se mají setkat postavy ze seriálů z Disney+. Kapitánka Marvelová, WandaVision a Ms. Marvel představí další členy širší rodiny Marvelů. Podrobnosti o zápletce jsou zatím skoupé, ale film prý bude znamenat významný zlom v páté fázi MCU a nástup nový postav.

The Blade (3. listopadu 2023)

V polovině páté fáze MCU se objeví reboot filmu Blade, v němž titulního Daywalkera ztvární herec Mahershala Ali. O tomto filmu nevíme skoro nic, kromě tradičních šachů s přeobsazováním režisérů a producentů máme potvzenu jen jednu ze scénáristek. Tou je Stacy Amma Osei-Kuffour, která se proslavila prací na Watchmenech.

Daredevil: Born Again (jaro 2024)

Velmi zajímavá zpráva. Asi nenajdete nikoho, koho by neštvalo odpískání Dare Devila a Punishera, zdaleka nejlepších Marvel seriálů. Nepůjde ale úplně o pokračování, ale o nový seriál Daredevil: Znovuzrození. Ten slibuje návrat Daredevila s původním hercem Charlie Coxem a uvidíme i Kingpina v podání původního Vincenta D'Onofria. Tohle vážení, zní slibně.

Captain America: New World Order (3. května 2024)

Čtvrtý díl série bude pravděpodobně pokračovat v příběhu Sama Wilsona poté, co konečně přijme štít Kapitána Ameriky po hvězdném Stevu Rogersovi, který se rozhodl v Endame zestárnout a pověsit štít na hřebík. Režie se ujme Julius Onah, který přislíbil, že Nový světový řád bude velmi odlišný od předchozích filmů o Kapitánu Amerikovi. Uvidíme i Neuvěřitelného Hulka, kterého už ale nebude hrát Eric Bana známý z Avengers.

 

Images by Paramount Pictures, Walt Disney Studios Motion Pictures, Marvel Studios and Columbia Pictures

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.