Jason Momoa je Ozzy Osbourne! Aquaman zaskočil za Ozzyho v nové upoutávce a je to pecka

únor

28

2020

Jason Momoa je Ozzy Osbourne! Aquaman zaskočil za Ozzyho v nové upoutávce a je to pecka

| 2020-02-28T00:30:24+00:0028. únor 2020 | #music#heavy#Jason Momoa |

Fanoušci Khal Droga i Prince temnot neskrývají nadšení už z pouhé upoutávky na klip z nejnovějšího Ozzyho alba Ordinary Man.

V tomto opravdu povedeném videu vystupuje Jason s nadhledem v roli člena rock and rollové síně slávy Ozzyho a zastupuje tuto metalovou legendu ve videu k singlu Scary Little Green Men, který mimochodem nezní vůbec špatně.

Sám Ozzy se natáčení neúčastnil z pochopitelných důvodů, 71letá ikona heavy metalu se jen za poslední dva roky potýkala s pokračující Parkinsonovou chorobou, pneumonií a operací krku související s poškozením nervů. A to je pochopitelně jen třešnička na dortu zpěvákova zdraví, ovlivněného životem rockové superhvězdy jedoucí naplno už od sedmdesátých let.

Loni si Prince od Darkness mimochodem musel odskočit i na operaci kvůli infekci pravé ruky

Ostatně o jeho divokém životě nyní vychází kniha jeho vzpomínek, kde barvitě popisuje své zážitky z práce na jatkách, z vězení a jak asi tušíte, nevynechává ani své chemické závislosti, které k tehdejšímu showbizu neoddělitelně patřily. U nás vychází jako audiokniha profesionálně načtená Otakarem Brouskem mladším.

S manželkou Sharon se Ozzy seznámil už v roce 1979, později se stala jeho manažerkou a životní oporou

Sám Momoa byl pak perfektní volba, kterou posvětil samotný Ozzy. A není divu, Jason je jeho velkým fanouškem, uvedl dokonce, že kapely jako Metallica, Pantera nebo Ozzyho Black Sabbath ovlivnili jeho vystupování a například postavu Aquamana se snažil ztvárnit z části jako rockstar inspirovanou výše zmíněnými kapelami. No podívejte se sami.

Ozzy se v těchto dnech podrobuje léčbě Parkinsona v rodné Evropě, ale pevně věří, že se ještě jednou vrátí na pódia a zařádí si s fanoušky osobně. Jeho nečekaně ostré album Ordinary Man lze už najít na Spotify.

Images by Ozzy Osbourne and Epic Records, a division of Sony Music Entertainment

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.