James May po Japonsku natočil seriál o Itálii a zní to slibně

březen

29

2022

James May po Japonsku natočil seriál o Itálii a zní to slibně

| 2022-03-29T10:37:26+00:0029. březen 2022 | #grand tour#GT#James May#kapitán Louda |

Možná jste na Amazonu viděli Jamese Maye v seriálu Our Man In Japan, který se se setkal s velmi pozitivním přijetím a hlavně opravdu není špatný. Po Clarksonově farmě je to to nejlepší co lze od týmu z Grand Touru vidět. A nyní je jasné, že James natočil pokračování ve slunné Itálii!

Toto pokračování mělo ale už počátcích své problémy, protože produkční společnost bojovala s pandemií. Původní nápad byl na cestu po Spojených státech. Ale USA jednak pokryl Borat a hlavně se do cesty postavil zákaz cestování. Ale jakmile otevřela Itálie své hranice, James May a jeho tým toho využili.

"Nedávno jsme oznámili, že druhá série mého seriálu z produkce Amazonu Our Man in se chystá do USA a že to bude úžasné," řekl tehdy May. "Ale bohužel po tomto oznámení jsme zjistili, že tam nemůžeme jet, a to z různých komplikovaných a poněkud nudných důvodů, jako jsou Covid a víza."

Tady James vyfotil svůj štáb při tvrdé práci

Na Twitteru James uvedl v italštině: "Dobré ráno, přátelé z italského Twitteru. Takže, dnes nahrávám hlasový komentář pro můj televizní pořad Náš člověk v Itálii. Pak si dám obrovskou mísu těstovin a sklenici piva.”

Zní to slibně :)

 

Images by James May

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.