Jak Woody Harrelson musel přerušit večeři s Trumpem a šel se uklidnit konopím

srpen

8

2019

Jak Woody Harrelson musel přerušit večeři s Trumpem a šel se uklidnit konopím

| 2019-08-08T23:24:04+00:00 8. srpen 2019 | #TV#Kino#Weed#Woody |

Je opravdu těžké představit si někoho, kdo by dokázal vytočit Woodyho Harrelsona, snad nejvíce pohodového muže Hollywoodu, který si Českou republiku oblíbil natolik, že si zde svého času plánoval pořídit letní sídlo. Ale jak se ukázalo, rozhodit ho jde, Donald Trump to dokázal.

"Takže Jesse Ventura (bývalý pro zápasník a bývalý guvernér Minnesoty) je můj kamarád a zavolal mi, bylo někdy v roce 2002, a řekl: ‘Donald Trump se mě pokusí přesvědčit, abych byl jeho volebním partnerem za Demokraty v roce 2004. Nešel bys ny tu schúzku se mnou?’ Řekl jsem jasně, chlape," vzpomíná Woody. "A tak jsme se všichni setkali v Trump Tower. Posadili jsme se. S Trumpem přišla Melania, ona tehdy ještě nebyla jeho manželkou. A byla to, řeknu ti, brutální večeře. Dvě a půl hodiny. Zábavné bylo sledovat Jesseho. Vypadalo by to, jako kdyby ho Trump přimáčkl a snažil se ho přimět říct ano, ale pak Jesse vyklouzl v poslední vteřině.”

"Ale to předbíhám, takže sedíme u slušnýho stolu se čtyřma lidma, takže bys řek, že každej z nás má nárok na 25 procent konverzace, že jo? No a řekl bych, že Melania z toho měla asi 0,1 procenta. Já jsem udělal asi 1 procento. A guvernér, Jesse, se dostal asi na 3 procenta. Trump si pobral zbytek. Bylo to tak na palici, že jsem musel vyjít ven a vykouřit celý brko, než jsem se mohl vrátit k monologovýmu monopolu. Poslouchej, prošel jsem si Hollywood, takže jsem potkat top narcisty. Ale tenhle chlap byl mimo tabulky. To mě rozhodilo."

Woody s prezidentem kterého si opravdu váží - s Jimmy Carterem

“Řekl ale jednu zajímavou věc. Řekl: Víte, mám cenu čtyři miliard dolarů, nebo možná řekl pět miliard dolarů, no jedno z těchto čísel, už jsem to zapomněl. Každopádně řekl: Stojím za mnoho miliard dolarů. Ale když umřu, vím, že moje děti o to budou válčit bez ohledu na to, kolik to bude. To bylo jediný pravdivý prohlášení, který tehdy udělal. A já si říkám jo, docela v pohodě”.

S politickými kontakty má ale Harrelson má ale více zkušeností. Jak prozradil časopisu Esquire, chodil na vysokou školu s viceprezidentem Mikem Pencem.

"Jako nováček jsem dával kázání skupině mládežníků a Mike už tehdy byl ten chlap, který si tu show ukrad pro sebe, i když byl tehdy junior. Zarazilo mě, jak je to milý chlap, velice upřímný. Nevím, jak dobře bychom spolu vyšli dnes, ale tehdy jsme spolu vycházeli dobře.”

Nakonec Pence a Harrelson šli každý velmi odlišnou cestou. Jeden je viceprezident starosvětských mravů, který oslovuje svou manželku "maminko", a druhý je americký národní poklad, který bude hrát v pokračování Zombielandu: Double Tap.

 

Images by Woody Harrelson's Instagram and Facebook

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.