Nová Grand Tour: Skotský speciál je podle Hammonda návrat tří idiotů

únor

8

2021

Nová Grand Tour: Skotský speciál je podle Hammonda návrat tří idiotů

| 2021-02-08T23:52:11+00:00 8. únor 2021 | #Clarkson#grand tour#Hammond#May#GT |

Populární show The Grand Tour prošla v posledních letech výrazným vývojem. Od doby největší slávy Top Gearu, kde trojice moderátorů pravidelně hodnotila a glosovala nová i starší auta, se show posunula do bodu, kdy se každý rok natáčejí pouze dvě speciální epizody. Od dob BBC se věci hodně změnily. V nedávném rozhovoru však Hammond s nadšením komentoval další epizodu zmínil, že se pro slavnou trojici jedná o poctivý "návrat do formy".

Clarkson projede Skotskem v modrém Lincolnu s ladícím karavanem.

A nová epizoda se nenatáčela v žádné exotické zemi, tentokrát to měli pánové téměř za rohem. "Nevím, kdy se to bude vysílat... ale to nevím nikdy, že..."  řekl Hammond. "Konečně jsme to ale zase my, tři idioti, a dělali jsme, co nám jde. Bylo to skvělé, opravdu příjemné natáčení. Takže si myslím, že to bude obrovská show," řekl Richard. Také se zmínil o tom, že v tomto roce bude pravděpodobně natáčena ještě jedna další epizoda.

Za volantem Buicku usedl Hammond.

Speciál Tour Grand Scotland Scotland zachycuje naši trojku jedoucí napříč, uhodli jste, Skotskem. Vypraví se tradičně třech starých, tentokrát amerických automobilech, na cestu z Edinburghu na Hebridské ostrovy. Během cesty si vezli svá pozadí v upravených karavanech, pak si upravili i samotná osobní auta, která se patrně upravovala do podoby závodních dragsterů.

Ve Skotsku už se trio pod hlavičkou Grand Touru prohánělo v roce 2019. Tehdy měli všichni italské vozy: Clarkson řídil Alfa Romeo GTV6, May měl Lancia Gamma 2500 Coupe and Hammondovi přiřkli Fiat X1/9. Tentokrát to bude James May řídit červený Cadillac, Richard zeleného Buicka a Jeremy modrý Lincoln. Na cestu zpět by ale měl Hammond přesednout do stařičkého Dodge Challenger ze 70. let. Objevit by se měly i vozy Ford Mustang a Chevrolet Nova.

Proč má Kapitán Louda má za rudým Cadillacem karavan v kravím maskáčovém vzoru?

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.