Clarksonova farma 3 potvrzena! Bude i Grand Tour?

únor

26

2023

Clarksonova farma 3 potvrzena! Bude i Grand Tour?

| 2023-02-26T06:17:31+00:0026. únor 2023 | #Clarkson#grand tour#Hammond#GT#TV#amazon prime#James May |

Ve druhé sezóně Clarksonovy farmy, která je momentáním hitem mezi seriály, se Clarkson potýká se členy rady kvůli provozu restaurace, infekčními jezevci které nemůže umlátit lopatou ani v noci a spoustou dalších problémů. A my jako diváci to hltáme ještě víc než první sérii. Takže otázka je jasná: Bude třetí řada?

Jeremy na zápase Chadlington FC, který sponzoruje v rámci zlepšení vztahů s místními

No soudě podle ohlasů nen o čem přemýšlet, na Rotten Tomatoes má seriál hodnocení 100 %, přičemž divácké hodnocení je skvělch 98 %. Deník The Guardian zhodnotil seriál slovy "radost sledovat", a The Telegraph jej popsal jako "rozkošný". Na Amazon Prime má seriál hodnocení 4,8 z 5 hvězdiček. Jenže je tu ten Clarksonův vyhazov z Amazonu kvůli poznámkám k bývalým členům královské rodiny, kteří tak nesnáší bulvár a proto bulvarizují sebe i své děti každý den.

Clarskonova dvě Lamborghini

Jaké jsou nejnovější informace o 3. sérii? Třetí sezóna Clarksonovy farmy byla potvrzena!

Jeremy prohlásil: "Jsem opravdu nadšený, že natáčíme třetí sérii Clarksonovy farmy. Mám několik skvělých nových nápadů, z nichž jsou Charlie, Lisa a Kaleb hluboce nešťastní."

Co by tedy mohlo v trojce relně být? Tady jsou naše spekulace a předpovědi:

Válka s radou

Samozřejmě nevíme co se bude v třetí řadě dít, točí se právě teď. Ale co lze předpokládat je, že Jeremy bude pokračovat ve válce s radou, která nadále blokuje jeho expanzi. V současné době si vynutili uzavření restaurace krátce po jejím otevření a nyní blokují výstavbu parkoviště.

Hawkstone

Hawkstone je pivovar, který založil Jeremy Clarkson. Ve druhé sérii byl jen letmo zmíněn, ale v poslední době se Jeremy zaměřil na rozšiřování tohoto podniku. Nyní pořádá Hawkstone festivaly, kde hraje hudba a je na nich spousta piva.

Kaleb

Hvězdy seriálu Kaleb Cooper, který se svou partnerkou Tayou čeká první dítě, může být ještě více v hledáčku kamery.

Další produkty v obchůdku

Jeremy a jeho partnerka Lisa Hoganová nedávno masivně rozšířili obchod a přidali do něj řadu nových výrobků, které jsou všechny vyráběny lokálně. Patří mezi ně chipsy, vodka, gin, whisky a můžeme jen očekávat, že se v trojce zaměříme na nové produkty.

Uvedení tipujeme na 2024.

A co Jeremyho taškařice s Hammondem a Mayem, je Grand Tour zrušen? Bylo potvrzeno, že ne! Ale The Grand Tour si možná dá delší přestávku až do roku 2024. 

A možná se to týká i poslední epizody, natočené mimo jiné u nás i na Slovensku. Je to škoda, protože těsně po natáčení východoevropského speciálu se Jeremy Clarkson trousil spoustu vtipných historek o tom co v evropských zemích dělali. Najeli 2200 kilometrů na cestách z Gdaňsku na severu Polska, pak dolů do Krakova, do České republiky, na Slovensko, do Maďarska a Slovinska.

Grand Tour v Bratislavě

Na některých úsecích Polska dokonce probíhalo natáčení v utajení, o týmu a jeho plánech nevěděly ani místní úřady a policie, kterým štáb obvykle vše nahlašuje. Patrně proto, že trojice projížděla tratí která je obvykle pouze pro pěší a podle některých spekulací sledovali stopy postupu vojsk v druhé světové válce.

Clarkson se projel v netradiční škodovce 1100 OHC, ovšem na Slovensku

V Polsku nesmí chybět návštěva vinařství a Hammond opět havaruje na závodní dráze. Českem se Grand Tour ovšem jen mihne, zastaví se ale více na Slovensku, které je největším producentem aut na hlavu na světě. Těšíme se :) 

 

Images by Amazon Video, Jeremy Clarkson, Instagram

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.