Clarkson už definitivně slibuje, že madagaskarský speciál je za dveřmi. Dočkáme se vůbec někdy?

červen

18

2020

Clarkson už definitivně slibuje, že madagaskarský speciál je za dveřmi. Dočkáme se vůbec někdy?

| 2020-06-18T01:12:33+00:0018. červen 2020 | #Clarkson#grand tour#GT#TV |

Na madagaskarský speciál Grand Touru čekáme už asi 127 let a 6 měsíců a epizoda stále nikde. Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May už před mnoha měsíci dokončili natáčení na Madagaskaru, pak asi sto let trvala postprodukce, což Clarkson s producenty už po několikáté komentovali a slyšeli jsme už mnoho důvodů, proč se premiéra opozdí. Už několikrát jsme poslouchali řeči o tom, že epizoda už už putuje do Amazonu k odvysílání. Samé lži, přátelé.

Jedna z Clarksonových momentek z Madagaskaru. Král Jelimán se asi neukázal

A je tu další update a prý už vážně nebudeme muset čekat dlouho. Opět. Clarkson ale vysloveně potvrdil, že video už je definitivně v rukou Amazonu. Dá se tomu věřit? Nejde ve skutečnosti o speciál paní Columbové?

Tal kdy to bude? Jak už Clarkson okomentoval dříve, na skutečné datum premiéry nemají tvůrci nejmenší vliv. "Pokud chcete vědět, kdy už bude příští Grand Tour, neptejte se nás, my to nevíme," řekl před pár dny Jezza Clarkson ve videokonferenčním hovoru s Hammondem a Kapitánem Loudou pro jejich projekt Drivetribe. "Amazon Prime to už ale ví, je to hotové, dokončené, natočené, upravené a připravené pustit na obrazovky." Je tedy pravděpodobné, že nastaly nespecifikované problémy, nebo že zpracování a odevzdání Amazonu trvalo déle, než se původně tvrdilo. Clarkson sám už na otázky ohledně madagaskarského speciálu odmítá odpovídat.

Bagáž štábu s technikou. Někteří fanoušci se ovšem stále ptají, jestli to točí někdo na mobil.

"Je na nich, když to pošlou ven," dodává Clarkson. "Těšíme se, až to konečně uvidíme, stejně jako vy. Byla to sakra dobrá zábava dělat na Madagaskaru, což je pekelný místo a myslíme si, že jsme z toho udělali po čertech dobrej příběh." Tak snad nepůjde o speciál, jaký svět neviděl.

Hammond tráví pandemii prací ve scé garáži.

Mezitím Clarkson tráví svůj čas prací pro projekt Felix, což je charita, která pomáhá darováním jídla lidem v nouzi.

Clarksonův poslední přírůstek - Jaguar Eagle E-Type v moderní verzi.

Jakmile pandemie umožní cestování, plánují se naši tři petrolheadi znovu vydat na cesty, aby zahájili natáčení pro dalšího speciálu. Tentokrát podle všeho chlapci zamíří do severního Ruska! Ale je třeba mírnit své nadšení a počítat s možnými změnami v závislosti na tom, jak se budou restrikce pro mezinárodní cestování uvolňovat.

Tak to aby už vyrazili, ať máme na Vánoce na co koukat.

 

Images by Amazon.com, Inc. 

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.