Clarkson si postěžoval na zácpu, policie ho vyzvala ať přiloží ruku k dílu

červen

11

2019

Clarkson si postěžoval na zácpu, policie ho vyzvala ať přiloží ruku k dílu

| 2019-06-11T00:17:02+00:0011. červen 2019 | #Clarkson#grand tour#GT#Policie |

Že uvíznutí v koloně není nic na naše nervy je jasná věc. Stát ve vlekoucím se hadovi a postupně nabývat přesvědčení, že vpředu to určitě brzdí "nějakej kkt v Kia Picante" není nic, pro co by někdo z nás dýchal, ale bohužel se s tím setkáváme poměrně často. Jsou ale i zácpy, které mají vážnější příčiny.

V pátek 7. června zrovna taková situace nastala. V londýnském Hammersmithu byla policie nucena uzavřít vozovku kvůli fatální mnohačetné nehodě. To znamenalo samozřejmě uzavření provozu a vzhledem k povaze kolize a nutnosti zajištění důkazů trvala uzavírka déle než obvykle. A důsledky se dotkly i Jeremy Clarksona a nebyl z toho pochopitelně dvakrát šťastný. Tak se o to podělil se svými sedmi miliony followerů na Twitteru.

Milá policie, vím, že včera v Hammersmithu to byla pěkně ošklivá havárie, ale jak to může trvat tak dlouho, než znovu otevřete cestu?

"Jsem si jistý, že to bylo hrozné. Jakmile jsou však zranění ošetřeni, prioritou číslo jedna je otevření silnice. Vina je irelevantní," doplnil v reakci na odpovědi sledujících o těžké nehodě a vyšetřování.

Následovaly tisíce zúčastněných reakcí, objevilo se ale několik odpovědí od sloužících policistů, kteří se mu snažili vše osvětlit. A obzvláště vynikly nabídky od dopraváků, aby neváhal a vyhrnul si rukávy a zkusil jim pomoci. Ne aby vše urychlil, ale aby dokázal pochopit závažnost těchto případů, ale práci za nimi.

Chtěli bychom vás také pozvat, abyste s naší hlídkou absolvoval směnu. Uvidíte, s čím vším se musíme vypořádat.

Další nabídky od dalších policejních složek a vyšetřovatelů se začaly množit jako houby po dešti. 

Tahle fotka je prozatím pouze z natáčení GT

Bohužel, Clarkson na tyto nabídky zatím oficiálně nereagoval, ale spontánně vzniklý nápad už má tisíce příznivců. Chtěli byste vidět Clarksona v uniformě, jak vstřebává dojmy ze služby u dopravních nehod z první ruky? Věříme, že to odezvu mít bude, vždyť takový rozruch způsobil Clarkson naposledy svými tweety o Argentině.

 

Images: The Grand tour Facebook

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.