Clarkson "chválí" strategii Ferrari

červenec

31

2022

Clarkson "chválí" strategii Ferrari

| 2022-07-31T17:20:28+00:0031. červenec 2022 | #Clarkson#f1 |

Jeremy Clarkson se lehce opřel do Ferrari, protože stratégové týmu se během nedělní Velké ceny Maďarska opět nebetyčně ztrapnili.

Jezdec rudé stáje Charles Leclerc vypadal, že má na to, aby tento víkend potenciálně zvítězil, protože jeho Ferrari prokázalo, že má dostatečný přítlak, aby na Hungaroringu zajelo několik solidních kol. Ferrari však opět zklamalo svého jezdce, když Leclerca stáhlo, aby mu vyměnilo pneumatiky za tvrdé, což byla neskutečně špatná volba.

Leclerc byl tak necelých 20 kol před koncem závodu opět nucen jet do boxů, aby mu byly nasazeny měkké pneumatiky. To přimělo moderátora The Grand Tour k vtipnému tweetu:

"Protože nadávky už nejsou povoleny, když mluvíme o F1, jsem nucen konstatovat, že stratégové Ferrari jsou prostě skvělí."

Tento sarkastický komentář vyvolal vlnu dalších komentářů od jeho 7,8 milionu sledujících, ve stylu: "Týden co týden jsou brilantní. Strašně brilantní." Jiný dodal: "Jako fanoušek Red Bullu souhlasím."

Ferrari mělo tuto neděli neuvěřitelnou smůlu když se potýkalo s pomalými zastávkami v boxech, ale Leclercův závod naprosto zničila špatná strategie a příšerná volba pneumatik. V současné době vede Max Verstappen poté, co jeho Red Bull měl problémy s vytáčením spojky, následovaný Georgem Russellem z Mercedesu a Lewisem Hamiltonem, jehož merč byl spolu s předměty s logem Mercedesu na závodech v Maďarsku zapalován fanoušky.

 

Images by Twitter, Inc.

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.