Už se točí další VETŘELEC. Bude více hororový a vzniká i seriál

březen

1

2022

Už se točí další VETŘELEC. Bude více hororový a vzniká i seriál

| 2022-03-01T09:22:16+00:00 1. březen 2022 | #Film#sci-fi nation#Alien |

Minulý měsíc se objevila zpráva, že Ridley Scott bude pro Amazon Prime produkovat seriál ze světa Blade Runnera. Nový měsíc s sebou přináší nový Scottův projekt, také zasazený do už existujícího filmového univerza: Vetřelec.

Režírovat ho ale nebude sám Scott, ale Fede Álvarez a film bude debutovat na stremovací platformě Hulu. 

Álvarez chtěl natočit film zasazený do tohoto univerza už delší dobu a sám to navrhl Scottovi. Nejedná se ale o jediný významný projekt související s Vetřelcem, který vzniká. Režisér Noah Hawley (seriály Legion a Fargo) pracuje na seriálu, který bude vysílat stanice FX, spadající pod Disney Entertainment.

Ale zpět k filmu. Álvarez je zarytým fanouškem série a před mnoha lety Scottovi předestřel svou vizi a nabídl, že by se režie rád ujal. Nápad zůstal ve Scottově hlavě až do konce loňského roku, kdy z ničeho nic zavolal Álvarezovi a zeptal se ho, jestli je stále pro. Álvarez nepřemýšlel ani vteřinu.

Účast Álvareze - nejznámějšího asi díky hororu Smrt ve tmě - naznačuje, že by mohlo jít o spíše hororový projekt, rozhodně mnohem více, než ostatní filmy série. Nebude to film pro velká kina s obrovským rozpočtem a neobjeví se v něm žádné známé postavy. Ale o to více si může dovolit ignorovat omezení a může se vrátit ke svým žánrovým kořenům.

 

Images by 20th Century Fox

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.