Tři top seriály, co teď míří na obrazovky a nechcete je minout

červenec

14

2022

Tři top seriály, co teď míří na obrazovky a nechcete je minout

| 2022-07-14T08:33:56+00:0014. červenec 2022 | #GoT#TV#Deadpool#trekkie |

Vítejte ve Wrexhamu

Deadpool a herec co hrál Ronalda McDonalda v Always Sunny in Philadelphia, si koupí velšský fotbalový tým, který už zažil lepší časy. Ne, to není scénář komedie, to je čistý dokument, ti dva to totiž opravdu koupili.

Ryan Reynolds a Rob McElhenney jsou hlavními aktéry dokumentárního seriálu o velšském fotbalovém klubu Wrexham AFC, který koupili v roce 2020. Reynolds a McElhenney si od koupě klubu slibují úspěch a tvrdí, že ani postup do Premier League není v nedohlednu. Tohle bude stát za to. Měl by běžet i na Disney+.

Rod draka

Tento prequel Hry o trůny, který se odehrává stovky let před GoT a soustředí se na mocenskou válku v rodině Targaryenů. Snad to v nás přehluší to trauma, co zažili všichni kdo viděli jak skončil původní seriál Hra o trůny. V novém seriálu se také podle všeho objeví 17 draků, což je slibné! Uvidíte na HBO.

Další seriál ze světa GoT mapující život Jona Snowa se teprve natáčí.

Star Trek: Strange New Worlds

Strange New Worlds je celkově desátý spin-off seriálu Star Trek, ale je první, který stojí za to od dob The Next Generation. Na světě je první série čítající 10 dílů a už se točí druhá, plus její vlastní spin-off, který se zaměří na nového šéfa Enterprise, kapitána Pikea.

Časově je zasazen ještě před původní série a má všechno. Humor, který tolik chyběl v Pickardovi, sedmdesátkové minisukně, spoustu známých hračiček jako původní phasery a komunikátory, skvělý vizuál a opět koncept jeden díl - jedno dobrodružství. V podstatě je to jakoby Next Generation a originální série měly dítě! A Kirk z první série se tam mimochodem také objeví. A Spock je naprosto brilantní! Nečekejte, koukejte :)

 

Images by Home Box Office, Inc.

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.