3 aktuální filmové trailery, které stojí za to vidět

listopad

18

2019

3 aktuální filmové trailery, které stojí za to vidět

| 2019-11-18T02:24:29+00:0018. listopad 2019 | #Kino#Trailer |

Vybrali jsme pro vás 3 filmové upoutávky, které stojí za vaši pozornost. Ať už z jakéhokoliv důvodu.

Ježek Sonic

Pokud se to k vám nedoneslo, po prvních teaserech, kde byl ježek Sonic stylizován zcela jinak než jsme byli zvyklí, se strhla vlna online odporu. A stalo se nevídané, Paramount se rozhodl přání fanoušků vyslyšet a celý film nechali kompletně přerendrovat a napasovat Sonica do podoby, která se možná až příliš podobá originálu a je popravdě tak úzkostlivě věrná předloze, že je až nudná.

To nic nemění na tom, že běh po Velké čínské zdi a unikání nástrahám Jima Carreyho může být zábava. Film měl mít premiéru 8. listopadu 2019, ale díky předělávkám se premiéra odsunula na den sv. Valentýna, tedy 14. února 2020. 

Spongebob ve filmu: Houba na útěku

Hranatá kaťata už se v celovečerních filmech objevila, ale tohle bude ve 3D. Spongebob a Patrick se vypraví na dobrodružnou misi, aby zachránili Garyho, Spongebobova mazlíčka, který je sice mořským šnekem, ale chová se jako běžná kočka. Při svém putování nenaleznou sice ztracenou Atlantidu, ale dostanou se do Ztraceného města Atlantic City, kde objeví hazard a dozvíme se, jak se Spongebob s Garym vlastně seznámili.

V traileru se objeví dokonce Keanu Reeves a naznačí, že bude opět cílit také na dospělé publikum! Premiéra 14. 11. 2019.

6 underground: Tajné operace

6 Underground je film od režiséra Transformerů Michaela Baye, který si vizuální efekty plete se zajímavým dějem úspěšně už 20 let. K traileru, kde posádka sporťáku, ve kterém na místě spolujezdce sedí Ryan Reynolds, ničí italské památky, lze jen velice těžko něco dodat.

Vznikl v produkci Netflixu, premiéru bude mít 13. prosince 2019.

 

Images by Netflix.

 

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.