Zoo v El Pasu pojmenuje švába po vaší ex a dají ho sežrat surikatě na sv. Valentýna

leden

23

2020

Zoo v El Pasu pojmenuje švába po vaší ex a dají ho sežrat surikatě na sv. Valentýna

| 2020-01-23T02:02:28+00:0023. leden 2020 | #zoo#kokrouč |

Hledáte ideální dárek na nadcházející den svatého Valentýna? Pokud jde o dárek pro vás, Zoo v El Pasu má pro vás skvělý tip. Pojmenují tučného švába po vaší bývalé nebo po vašem ex, a pak ho naservírují hladové surikatě, která ho s chutí sežere na kameru.

Za tímto brilantním nápadem stojí snaha Zoo dostat se do povědomí lidí a daří se jí to výborně. Tuto akci iniciovali loni, tehdy stačilo postnout jméno vaší bývalé lásky na Facebook zahrady a pak trpělivě čekat, až se 14. února surikata s chutí zakousne do švábí hlavičky. Událost se jmenuje Quit bugging me, tedy něco jako Přestaň mě otravovat jako šváb a letos se pro velký zájem způsob nominace jmen na valentýnské menu prozatím tají. Každopádně vše poté poběží 14. února v živém videopřenosu a během pohledu na šmakující si surikatu se budou na monitoru obejvovat titulky se jménem a prvním písmenem příjmení těch, kteří vás v loňském roce dráždili jako hmyz.

"Je to zábavný způsob, jak zapojit komunitu do našich každodenních aktivit," řekla eventová koordinátorka Zoo v El Pasu Sarah Borrego. "Surikaty moc rády dlabou šváby jako svačinku a jak jinak oslavit Valentýna, než tím, že je nakrmíte švábem pojmenovaným po vaší bývalé drahé polovičce!"

Zoo v texaském El Pasu není jedinou zahradou, která nabízí tuto netradiční oslavu svátku zamilovaných. Například Hemsley Conservation Center v Kentu v Anglii pojmenuje kokrouče po vašem ex výměnou za drobný příspěvek. O něco tradičnější švábí povyražení nabízí také Zoo v Bronxu, kde můžete své bývalé nebo současné polovičce nadělit symbolické pojmenování místního švába právě po ní nebo po něm. Prý takový dar uvidí raději než šperky, protože ne diamanty, ale švábi jsou věční! Navíc lze milované osobě předat certifikát o švábím křtu, volitelně v balíčku s ponožkami se švábími motivy nebo svíčkou se švábí vůní nazvanou Eau De Roach. Ti nejštědřejší pak zakoupí balíček i s noční prohlídkou Zoo, kde si prohlédnete zvířata při tlumených světlech a s výkladem zaměřeným na namlouvací rituály v divočině.

Za nás je to perfektní dárek na Valentýna. Zejména ten první, kde surikaty louskají škodíky na kameru. Taky vás napadlo, jak zoufale nevytěžený PR potencíál by se v takové akci skrýval pro jistou farmu se surikatami a špatnou dotační pověstí?

 

Images by The El Paso Zoo, City of El Paso and Bronx Zoo, Wildlife Conservation Society

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.