Za týrání psa pobyt na skládce a dalších 7 trestů, které uložil kreativní soudce v USA

únor

10

2020

Za týrání psa pobyt na skládce a dalších 7 trestů, které uložil kreativní soudce v USA

| 2020-02-10T01:20:17+00:0010. únor 2020 | #kočky#USA |

Možná neznáte soudce Michaela Cicconettiho z Painesville v Ohiu. Tento muž zákona se proslavil ukládáním velmi kreativních trestů. Tyto odvážné rozsudky předčítal obzvláště rád těm, kdo rádi týrali zvířata. Ti pak často museli ochutnat svou vlastní medicínu.

Nutno podotknout, že soudce nikdy neukládal zdraví nebo život ohrožující tresty a vždy se držel v legální rovině. Jeho cílem bylo tyranům spíše otevřít oči, ale to neznamená, že si odsouzení často nepřáli, aby raději seděli ve vězení.

Jaké tresty tedy soudce uložil? V jednom případě soudil ženu, která zavlekla do lesa 35 koťat (ano, četli jste to správně, 35), kde je opustila a nechala je pomalu zemřít. Soudci bylo jasné, že žádný represivní trest nemůže přimět ženu pochopit zvrácenost takového jednání. Rozsudek tedy zněl: Strávil noc sama v lese. "Jak by se vám líbilo být odhozená v lese pozdě v noci a do rána nezamhouřit oka za zvuků vyjících kojotů," řekl jí tehdy soudce Mike. "Co tak poslouchat mývaly kradoucí se kolem vás v temné noci? Sedět v zimě na neznámém místě, kde nevíte, kdy se vám podaří sehnat další jídlo a nevíte, jestli se blíží záchrana?" A milá ženština opravdu musela strávit noc v lese, i když policejní hlídka pro jistotu strážila opodál.

Další žena, jejíž týraný pes byl nucen žít v neskutečné špíně, byla donucena strávit den na místní skládce. Tu odsoudil Michael těmito slovy: "Chci, abyste jela na okresní skládku, na smetiště, a já chci, ať vám tam najdou to nejnechutnější, nejsmradlavější a nejodpornější místo, které na skládce je, a chci, abyste tam zítra seděla osm hodin a přemýšlela o tom, co jste tomu psovi udělala, zatímco budete čuchat ten smrad. A když se poblijete, tak se poblijete." Aleluja!

Sedmiletý pes Moose, který musel žít ve špinavém domě své paničky, která hromadila nesmyslné množství věcí. Chudák Moose byl jen kost a kůže

A tady jsou některé další tresty, jež soudce uložil:

Muž, který zastřelil psa, musí nyní každý rok na vánoce darovat 40 liber krmiva pro psy do okresního zvířecího útulku Lake County Animal Shelter.

A u alternativních trestů se neomezoval pouze na týrání zvířat, například v lednu 2008 Cicconetti odsoudil muže, který ukradl červenou pokladničku Armády spásy s 250 dolary, aby strávil 24 hodin mezi bezdomovci, které okradl.

Muže, jenž byl zadržen, jak se potlouká v okolí s nabitou zbraní, poslal na povinnou návštěvu márnice, kde si musel prohlédnout mrtvoly.

Puberťákům, kteří vypustili pneumatiky několika školních autobusů, dal příkaz uspořádat piknik pro ty děti ze základní školy, jejichž výlet se kvůli tomu stupidnímu vtípku nekonal.

Ženě, která utekla z taxíku bez placení, soudce nařídil ujít pěšky 30 mil. Dal jí na to 48 hodin a 30 mil byla přesně ta vzdálenost, kterou ji řidič taxíku zadarmo vezl.

Žena, která se doznala k neopodstaněnému použití pepřového spreje na muže, dostala od soudce na vybranou: Buďto 30 dní ve vězení, nebo odsloužit tři dny veřejně prospěšných prací a k tomu se nechat postříkat pepřovým sprejem. Poté, co si vybrala pepřák do ksichtu a VPP, byla po zásahu do obličeje překvapena soudcovým milosrdenstvím, když zjistila, že ve spreji byla pouze voda.

Soudce Cicconetti začal využívat tyto tresty, když si uvědomil, že vězení vede často pouze k tomu, že pachatelé své zločiny prostě zopakují. Podle soudce má být rozsudek vždy šitý na míru konkrétnímu trestnému činu. Soudce Cicconetti navíc naneštestí pro mučitele zvířat domácí miláčky naprosto zbožňuje. Tato láska ke všemu živému propukla, když dostal svého prvního psa, jezevčíka Hermana. A i nyní, když už si soudce užívá zaslouženého důchodu, žije se svou desetiletou fenkou bernského salašnického psa Kasey.

 

Images by Judge Mike Cicconetti Ret. and abc/air.tv

 

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.