Will Smith se údajně vrací do Bel-Air s novými díly Fresh prince!

říjen

21

2019

Will Smith se údajně vrací do Bel-Air s novými díly Fresh prince!

| 2019-10-21T02:16:52+00:0021. říjen 2019 | #lifestyle#TV |

Devadesátková nostalgie dosahuje levelu 9000, Will Smith je prý konečně připraven vstoupit podruhé do stejné řeky!

Když jsme naposledy viděli seriálovou rodinu Banksových, prodávali své sídlo v Bel-Air a stěhovali se do New Yorku. Carlton zamířil do Princetonu, Ashley se dostala na vysokou školu múzických umění a bratránek Will se dalších dílů svých osudů nedočkal. Nyní se ale objevily zprávy o tom, že se bude natáčet pokračování!

Podrobnosti o nové sérii jsou zatím velmi strohé, ale první zprávy naznačují, že projekt vyrábí Westbrook media, holdingová společnost, kterou vlastní Will Smith a jeho manželka Jada Pinkett Smith. Zatím vůbec netušíme, zda půjde o reboot, nebo pokračování s Willem v hlavní roli, ale rozhodně jde o největší pecku poslední doby.

Ještě před pár lety, těsně před premiérou Suicide Squad v roce 2016, Smith dementoval zvěsti o možném restartu Fresh Prince a striktně tvrdil, že to nikdy nenastane. "Nemyslím si že by k tomu kdy mohlo dojít, šance je těsně vedle možnosti, že peklo zamrzne. Tak těsně vedle, že bychom to měli raději nechat na pokoji," řekl tehdy Will.

Alfonso Ribeiro, který v seriálu hrál Carltona Bankse, byl vůči jakékoliv myšlence vrátit show na obrazovky také velmi kritický. "Kdyby na to došlo, nebyl by to Fresh princ. Bylo by to něco, co si vezme z původního prince příběh, ale obsadí nové lidi a ti budou dělat jiné věci," komentuje Ribeiro. "Pro mě by to ale rozhodně už nebyl Fresh prince z Bel-Air. Je tu jenom jeden Fresh prince. Hraje v tom Will Smith? Ne. Tak to není Fresh prince z Bel-Air."

Přes všechny spekulace o možném obsazení pochopitelně jistě neví nikdo nic, ale objevily se spekulace, že Willovu roli by mohl hrát jeho syn Jaden (Bože chraň nás od všeho zlého) a i kdyby tam mladý Smith nehrál, tak by Will mohl perfektně zapadnout do role patriarchy strýčka Phila, jehož ztvárnil ve své ikonické roli James Avery. James, představitel Phila, zemřel v roce 2013.

S totuto zprávou může souviset, že jen před několika týdny Will představil svou módní kolekci sportovního oblečení Bel Air Athletics. Od finále seriálu Fresh Prince uplynulo už 13 let. Nejvyšší čas dostat seriál zpět na obrazovky a představit jej nové generaci.

 

Images by @filmtourismus, The Fresh Prince - Bel Air Athletics, Alfonso Ribeiro/Instagram

 

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.