Volejte s Deadpoolem! Ryan Reynolds se stal vtipným majitelem mobilního operátora

listopad

26

2019

Volejte s Deadpoolem! Ryan Reynolds se stal vtipným majitelem mobilního operátora

| 2019-11-26T01:50:40+00:0026. listopad 2019 | #technika#Deadpool |

Mint Mobile, americký mobilní operátor známý svými levnými tarify, oznámil, že má nového majitele: Ryana Reynoldse. Ano, TOHO Ryana Reynoldse. Deadpool je tak nyní spoluvlastníkem poskytovatele telekomunikačních služeb.

Mint působí jako virtuální operátor založený roku 2016 v Kalifornii a v současné době nabízí své služby prostřednictvím sítě T-Mobile. Podle tiskového prohlášení se nezdá, že by Reynolds chtěl provádět ve firmě nějaké drastické změny. 

Ryan sám zveřejnil komentář: "Jsem novým zákazníkem společnosti Mint. A také majitelem společnosti. Aby věci zůstaly fér, sám budu platit za tarif 15 dolarů měsíčně," nenápadně naznačuje, že jejich ceny jsou tak dostupné, že si nemusel vyjednávat ředitelský tarif.

A neodpustil si ani narážku na své filmové kolegy jako Iron Mana, potažmo Elona Muska. "Zatímco každý druhý technologický titán se honí za raketami, já se chystám pokořit mobilní sektor šetrný k peněžence. Stejně jako většina lidí používám rakety pouze 10-12krát ročně, ale mobilní služby využívám každý den."

Fotku s odtahovanou dodávkou plnou Ryanova ginu hned pohotově šířil po sítích Reynoldsův frenemy Hugh Jackman

Reynolds také vlastní podíl v projektu Aviation American Gin, což je prý ve skutečnosti docela slušný gin. Na svoje destilerské podnikání také naráží ve své nové firemní tiskové zprávě: "Mint je trochu nekonvenční, proto se mi to líbí," řekl Reynolds. "Celebrity obvykle investují do high-endových produktů, jako je luxusní kosmetika nebo lahodný gin. V době, kdy průměrný Američan platí za mobilní služby 65 dolarů měsíčně, je Mint tím, kdo dokáže dělat služby dostupnější. Jsem nadšený, že se mohu bít za praktičtější přístup k nejdůležitější technologii současnosti."

Zmínka o kosmetice také nebyla náhodná, Ryan sám spolupracuje s firmou Armani

Co se Ryanovy nové role týče, zatím víme jen to, že se hodlá angažovat v komunikaci s veřejností a v marketingu, účastnit se má také strategických rozhodování. Minimálně ovšem čekáme v nejbližší době nějakou vtipnou reklamu, vždyť Superbowl, tradiční období velkých reklamních premiér, se přeci jen blíží.

 

Images by Mint Mobile, LLC, Ryan Reynolds and Hugh Jackman

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.