Vědecky nejlepší způsob, jak zamést podlahu.

duben

12

2017

Vědecky nejlepší způsob, jak zamést podlahu.

| 2017-04-12T19:18:11+00:0012. duben 2017 | #zajímavosti#tipy#věda |

Vědecky nejlepší způsob, jak zamést podlahu.

Gratulujeme! Právě jste se rozhodl být tím nejlepším zametačem všech dob. Na naučení je právě ideální doba – jaro. V tomto článku se dozvíte, jak nejlépe ovládat koště. A jak jinak, než vědecky. Pokud patříte mezi ty, které nebaví úklid, nezoufejte. Máte totiž spojence, které to taky nebaví. A právě ti přemýšlí stále nad tím, jak tuto práci co nejvíce zjednodušit a urychlit.

Krok jedna:

Kupte si dobré koště a hlavně se ujistěte, že je čisté a v dobrém stavu. Štětiny musí být v jednom směru. Protože jestli si najdete koště, kterému jdou štětiny všemi směry, jako to má dikobraz po ránu, tak tuto investici zvažte. Pravděpodobně s ním moc parády neuděláte.

Krok dvě:

Nachystejte si strategický plán. Cílem je, abyste všechno vymetli směrem ven k východu. Nezameťte sami sebe do kouta. Udělejte pravý opak.

Krok tři:

Rozděl a panuj! Rozčleňte si místnost na menší části. Pak každou z nich samostatně zameťte pomocí krátkých a důmyslných tahů. Každou jednotlivou hromádku prachu dejte na lopatku zvlášť. Nesnažte se tyto hromádky metat po celé místnosti.

Krok čtyři:

Žádný krok čtyři neexistuje. Právě jste hotoví. Jen nezapomeňte svoje koště očistit. Někdo dokonce doporučuje, koště po každém zametání umýt vodou a mýdlem.

Krok pět - ?

Vlastně ještě jeden krok existuje. Pokud chcete mít opravdu maximálně čistou podlahu, tak si vezměte mop, navlhčete ho a setřete ještě všechny miniaturní částice prachu, které zbyly po zametání. A pokud Vás ani tento vědecký způsob nepřesvědčil o tom, jak skvělé může být zametání. Tak si pořiďte zametacího robota. Ten všechno práci udělá za Vás a Vy se ještě pobavíte jeho sledováním.

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.