Upoutávka na nový film Pixaru Soul už má miliony zhlédnutí za pouhý den

listopad

8

2019

Upoutávka na nový film Pixaru Soul už má miliony zhlédnutí za pouhý den

| 2019-11-08T23:59:13+00:00 8. listopad 2019 | #Kino#Pixar |

Studio Pixar nám dalo mistrovská dílka jako Ratatouille nebo Hledá se Nemo, která si získala srdce diváků po celém světě. A to především díky tomu, že se nebála i vážnějších témat. Je pravdou, že po akvizici od Disneyho v roce 2006 nastalo jistě rozmělnění, ale díky filmům jako V hlavě nebo Coco, který dokonce narazil na témata jako smrt, nás Pixar dokázal přilepit k obrazovce a vzbudit nemalé emoce u všech generací. 

Proto když Pixar oznámil, že připravuje nový film s režisérem původních Příšerek, Up a V hlavě, zavládlo všeobecné nadšení. Natěšení fandů ještě vzrostlo když bylo oznámeno, že hlavní postavu ztvární Jamie Foxx (Django) a půjde o středoškolského profesora hudby s touhou hrát jazz. Během nehody se ale jeho duše oddělí od jeho těla Joe musí dostat duši zpět dřív, než bude pozdě a bude přiřazena novorozenému dítěti.

Film se rozhodně nebude odehrávat v New Yorku, jak ukázka naznačuje, velká část světa bude abstraktní a zcela originální.

Film se bude jmenovat Soul a upoutávka na YouTube už pokořila hranici 5 milionů zhlédnutí a to je zveřejněná jen jeden den! Zájem publika o další dobrodružství zaměřené i na dospělého diváka je evidentně silný a doufejme, že film dopadne alespoň tak dobře, jak trailer naznačuje. Co na něj říkáte?

Premiéra Duše (český distribuční název ještě není znám) se plánuje na červen 2020.

Jednu z postav nadaboval Questlove z kultovní kapely The Roots. Na snímku s herečkou Tinou Fey, která namluví jednu z duší.

Images by Frazer Harrison/Getty Images, Pixar Animation Studios

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.