Tři historky které dokazují, že Bill Murray je největší žijící frajer v Hollywoodu

říjen

23

2019

Tři historky které dokazují, že Bill Murray je největší žijící frajer v Hollywoodu

| 2019-10-23T07:43:39+00:0023. říjen 2019 | #osobnosti#Film#světáci |

Bill Murray je legenda. A nejen proto, že hrál v nesmrtelných Krotitelích duchů, Zombielandu nebo geniální komedii Na hromnice o den více. Murray se stal doslova mýtickou postavou, má vášeň pro fotobombing a klidně si zazpívá karaoke s naprosto cizími lidmi. Historky o tom, jak se proháněl v golfovém vozíku ulicemi Stockholmu, nebo jak brázdil mezi regály Walmartu na dětském kole v hasičské uniformě a houkal na nakupující jako siréna, jsou dávno součástí Zlatého fondu epičnosti.

Murray opravdu není typická filmová star. Nemá manažera ani agenta. Tommy Avallone, režisér dokumentu o mýtickém Billu Murraym, o něm řekl: "On není ten typ: Hej, podívejte se na mě, jsem Bill Murray, velká hvězda. Najdete ho v kuchyni, jak tam dlabe lasagne, dokonale vmísený mezi ostatní." Což dokazují i následující příhody.

Přijde k vám domů a umyje vám nádobí

Jednoho večera po golfovém turnaji v St. Andrews ve Skotsku si Bill Murray zašel na skleničku s ostatními golfisty. V baru na něj narazila mladá seveřanka Lykke Stavnef, která se tam stavila se svou kamarádkou Marie Bergene cestou na vysokoškolskou party. Přirozeně, že holky Billa pozvaly, ať jde s nimi. A určitě nečekaly, že Bill Murray řekne s ledovým klidem ano.

Když se Bill na party ukázal, nikdo nevěřil svým očím, koho Stavnef přivedla. Když o něco později Lykke vysloví obavy, že nebude dost čistých talířů pro všechny, třikrát starší Bill Murray si s přirozeností sobě vlastní vyhrne rukávy a začne ve dřezu mýt nádobí. Umyje i pár skleniček, aby bylo z čeho pít a sám je nejšťastnější, když si nechá nalít vodku do hrnku na kafe. Než odejde, dokončí mytí štosu talířů, které tam studenti i s připečenými těstovinami nechali a pak zamíří zpět do svého hotelu.

Vše potvrzeno tucty svědků.

Tohle ti nikdo nikdy neuvěří

Hned několik svědectví se týká Billovy vášně pro kradené hranolky. Vše probíhá jako v následující historce z restaurace na letišti Marthy Vineyradové v Massachusetts na východním pobřeží Spojených států. Bill přistoupil ke stolku naprostého cizince, hrábl mu rukou do talíře, nacpal si hrst hranolků do pusy a procedil: Tohle ti nikdo nikdy neuvěří… A odkráčí dál.

Podobný příhod bylo zaznamenáno hned několik, což potvrzuje i story jednoho uživatele Redditu:

Oficiálně zbožňuju Billa Murryho.

Stalo se to dnes kolem poledne poblíž Times Square. Byl jsem v New Yorku na výletě s několika přáteli a většina z nich vyspávala po předchozí noci. Vyšel jsem z hotelu a vydal se k nedalekýmu McDonaldovi, abych si dal nějaký hranolky a šejk. Když jsem čekal ještě s hranolkama v ruce na přechodu na 46. a 7., všiml jsem si, že se kolem mě zezadu plíží cizí ruka a popadla dva moje hranolky! Zmateně jsem se otočil a HOLY SHIT IT’S BILL FUCKING MURRAY! Než jsem ze sebe zvládl vysoukat jakýkoli slovo, houkl na mě přes kupu hlav: Tohle ti nikdy nikdo neuvěří! Poté přešel na druhou stranu 7. avenue a zmizel v davu.

A my se ptáme, udělá tohle Tom Cruise?

Nemá rád, když neznáte míru

Bill se účastnil tequilové party Justin Timberlaka v restauraci Vesuvio v Carmelu v Kalifornii. Restaurace má zahrádku na střeše a tam několik lidí začalo Billa obtěžovat, když mu strkali mobily pod nos a snažili se s ním přes Billovu nelibost udělat selfie. Murray hbitě vytrhl lidem tři telefony a bez mrknutí oka s nimi mrštil ze střechy dolů. Ve 22:30 dorazila do restaurace policie, kterou šokovaní pseudofandové přivolali, ale v té době už byl Bill dávno pryč.

Místní policejní velitel Paul Tomasi poté uvedl, že Murrayho kontaktovali a byli překvapeni, když Bill historku s klidem potvrdil a slíbil, že všechny mobily bez problémů zaplatí. A věřte, že nikdo z poškozených na Billa žalobu nepodal.

V současné době jde do kin Zombieland 2: Rána jistoty a pokud jste neviděli do Japonska zasazený Psí ostrov, kde Bill nadaboval jednu z hlavních postav, neváhejte ani den.

 

Images by kentuckygypsy, Warner Bros. Television and Telepictures Productions

 

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.