Trénink, po kterém naberete 10kg svalové hmoty

leden

10

2018

Trénink, po kterém naberete 10kg svalové hmoty

| 2018-01-10T22:03:39+00:0010. leden 2018 | #lifestyle |

Trénink, po kterém naberete 10kg svalové hmoty

Většina cvičebních programů je navržena tak, aby vás zbavila co nejvíce tuku, ale není mnoho programů, které se zaměřují pouze na získání hmotnosti. Tady je program, který je navržen přesně pro ty, kteří chtějí v co nejkratší době nabrat co nejvíce svalové hmoty. Program se nazývá Body Beast (brutální tělo) a je navržen profesionálním kulturistou Sagim Kalevou.

Co je Body Beast?

Body Beast je intenzivní tréninkový program. Skládá se ze šesti 45ti až 60ti minutových tréninků týdně po dobu tří měsíců. Během programu můžete nabrat až 10 kilogramů svalové hmoty. Při provádění takového tréninku je také potřeba přizpůsobit stravu a zvolit kvalitní potravinové doplňky.

Body Beast má tři fáze:

Build (stavební): trvá tři týdny, učíte se jak dýchat, jak se bezpečně pohybovat při těžkém tréninku a jak držet pevné jádro těla. Bulk (objem): trvá šest týdnů, zaměřuje se na těžší zvedání a přemísťování váhy pomocí svalů, je fyzicky náročnější. Beast (šelma): poslední tři týdny, nejnáročnější část tréninku, je rychlejší a pomůže vám vypadat jako zvíře.

Pro koho je takový trénink?

Tento program není vhodný pro začátečníky.  Je určen pro ty, co již tělocvičnu znají a nějaký trénink mají za sebou. Jestli se chcete soustředit na nabírání svalů, je tento solidní 90 denní trénink přesně pro vás.

Co je trénink s dynamickou sérií?

Je to série, ve které je velmi málo odpočinku, svaly pracují těžce do vyčerpání. Dynamické série se liší podle typu supersady. Progresivní sady: oblíbená kulturistická technika, která spočívá ve změně hmotnosti závaží a počtu opakování. Například bicepsové zvedání začínáme s vysokým počtem opakování a s nízkou hmotností. Poté pro tři série zvýšíme váhu a snížíme opakování. Po krátkém odpočinku proveďte další tři série se zvýšenou váhou a sníženým opakováním. Zakončujeme se zvýšeným opakováním a sníženou váhou. Silové sady: cvičení až do vyčerpání svalu, to je když už nedokážete úspěšně dokončit opakování. Obrovské sady: skupina tří sérií složených ze čtyř cviků, s velmi malým odpočinkem a vysokou intenzitou. Nejen, že svaly vyčerpáme, ale zasáhneme je z několika úhlů. Tím jim dáme větší příležitost k růstu. Klesající sady: začínáme zvedat s nízkou hmotností a pokračujeme s klesajícím počtem opakování. Například začínáme tlaky se zátěží za hlavou s 10 opakováními, pak s 9 opakováními, v další sérii s 8 opakováními, pak 7 atd. Rychlostní sady: při této technice se soustředíme na pohyby daného cvičení.

Proč začít s tímto tréninkem?

Je to posilování ze staré školy. Provádíte všechny pohyby v různých režimech a opakováních. Pokud budete odvádět dobrou práci, je to cvičení s úžasnými výsledky. Body Beast zahrnuje vše, co potřebujete k tomu, abyste vypadali skvěle.

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.