Valentýn? TUTOVÉ DÁRKY ověřené praxí, co z vás udělají hrdinu!

únor

10

2022

Valentýn? TUTOVÉ DÁRKY ověřené praxí, co z vás udělají hrdinu!

| 2022-02-10T09:35:09+00:0010. únor 2022 | #romantika#heroes |

Jasně, kytky, čokoláda, možná flaška vína. Jako potěší, ale žádný top dárek to není, že. Dali jsme hlavy dohromady a tohle je seznam toho, co naše přítelkyně, milenky a manželky zaručeně rozzářilo a u vás to bude fungovat zrovna tak. Od chlapů pro chlapy. Toto nejsou žádné sponzorské články, vše je potvrzeno praxí a úsměvy partnerek!

Pandora

Ano, to je ta bižuterie co stojí stejně jako zlato a stříbro. Ale je to hit. Před vánoci mají před obchody nejdelší fronty z nákupáku a není to náhoda. Ta značka táhne a zná ji ona a hlavně její kolegyně v práci. Tutovka, hit, prostě záruka.

Pokud si nejste jistí velikostí prstenu nebo nechcete riskovat nedorozumnění, jděte do náramku, vyberte takový, co vypadá jako ty na instáči zahraničních hereček nebo Taylor Swift.

Kosmetika

Zapomeňte na “déemko”. Máte jen dvě možnosti, co jsou naprostá jistota a zároveň nevysajou účet do dna. Yves Rocher a Havlíkova apotéka. Pokud nemá v koupelně kosmetiku s českými nápisy, volte nějaký balíček od Yves Rocher (na eshopu jsou často slevové kódy). Pokud kouká na Kateřinu Winterovou nebo má ráda i přírodní věci, je Havlík jasná volba. Jde o kvalitní produkty a obě značky mají jméno. Tohle vážně ocení a bude zírat, jak se vyznáte.

Její den

Umíte plánovat? Udělejte ji její den! Ale pokud už googlíte masáž na Slevomatu, rychle na to zapomeňte, to je pro trapáky. Bude třeba si vzpomenout, o čem kdy řekla že jí chutná, co má ráda a co je pro ni atraktivní. Vždy pak zkombinujte alespoň tři a víc věcí. Příklad: Má ráda nějaké kosmetické studio, kadeřnici, ale už tam dlouho nebyla? Zarezervujte dopředu termín, zaplaťte :) a poté ji vemte do divadla na muzikál, na koncert a předtím nechte zazvonit kurýra se zákusky a kávou z její oblíbené kavárny. 

Je raději mimo davy lidí? Tak zaplaťte HBO, podívejte se na maraton Sexu ve městě i když ho nesnášíte, nebo na jiný seriál na který normálně kouká sama, k tomu jí objednejte vege pizzu a tu arašídovou zmrzku co maj jen na Rohlíku. Jen to, co má ráda.

Možností je spousta, pokud ráda čte, kupte jí kredit do Kindlu, uvařte jí vlastnoručně Pad Thai, vemte ji na výstavu designu, do muzea, na kolo, a vždy to zkombinujte a další aktivitou, bude to skvělý den. Pokud má ráda videohry, dejte co-op, pokud sleduje nějaký sport nebo Youtubera, poslouchá podcast, udělejte to vždy spolu. K tomu čaj z její čajovny, pivo co má ráda. Moc ji neunavte a na pozdní večer neplánujte nic. Oujé.

Nugát

Ano, řekli jsme čokoládu ne. Ale je tu výjimka. Čokolády známých (a drahých) značek. Nedoporučujeme korporáty, zvolte třeba řemeslnou čokoládovna Janek. Je mediálně známá a nugát kostka za 15 kč není při ceně za celou kazetu úplně málo, ale jděte do toho. Ruční výroba má svoje kouzlo.

Box květin

A podruhé popíráme základní radu, takže je jasné, že v tom bude háček. Zapomeňte totiž na kytky ze stánku na nádraží a unavený svazek tulipánů z Alberta. Vemte jí box ve tvaru srdce, na jejím instáči to bude v kombinaci s Pandorou pecka! Pokud byste z nějakého důvodu chtěli přeci jen klasický puget, připadá v úvahu jedině 100 růží, ale box je víc originální. Ano, bavíme se o cca dvou tisících, ale udělá to opravdovou radost a vy hooodně stoupnete v ceně. Nemáte zač.

 

Images by Florea Holand s.r.o., PANDORA, Čokoládovna JANEK, Yves Rocher, Leah Kelley from Pexels

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.