TOP 7 nejvtipnějších skutečných důvodů k rozvodu (NEUVĚŘÍTE)

květen

9

2021

TOP 7 nejvtipnějších skutečných důvodů k rozvodu (NEUVĚŘÍTE)

| 2021-05-09T12:43:43+00:00 9. květen 2021 | #vztahy a sex#romantika#masakr |

Dcerka nebyla zdaleka tak roztomilá

Až do narození dcery žili Číňan Ťien Feng a jeho žena velmi spokojeným manželským životem. Dítě se však nukázalo být zrovna takové, jaké pan Feng očekával. Dcerka nebyla na první pohled tak roztomilá jako jeho dokonalá manželka, dokonce se své "ošklivé" dcery údajně zalekl. Vyžádal si dokonce test DNA, který ovšem oba rodiče potvrdil. Poté už se jeho žena přiznala, že předtím, než se s ním seznámila, podstoupila v Jižní Koreji plastickou operaci za 100.000 dolarů. Soud sice neshledal na dítěti nic špatného, ale souhlasil s rozvodem a nařídil manželce, aby panu Fengovi vyplatila 120.000 dolarů jako vyrovnání za to, že si ho vzala pod falešnou záminkou. Zaplať, vyžehlená babo!

Sběratel příšer Fantozzi se svou paní Pinou a dcerkou Mariangelou.

Volil Donalda Trumpa

Gayle McCormicková se se svým dlouholetým manželem rozvedla v roce 2016 po 22 letech manželství, když se dozvěděla, že manža se rozhodl volit oranžového prezidenta. Gayle pracovala ve správě věznic a smýšlela spíše demokraticky. Uvedla, že to pro ni byl zlomový moment a s Trumpovým příznivcem prostě nemohla žít pod jednou střechou. Může to znít bláznivě, ale upřímně, co kdyby i přes nezvládnutou pandemii to vaše žena za půl roku hodila Andrejovi a jeho bandě, nebo už dříve volila rudý nok na hrad? Tak vidíte.

Make manželství great again!

Používal příliš mnoho toaletního papíru

Jedna uživatelka Redditu uvedla, že s jejím šéfem se jeho žena nechala rozvést a jako jeden z důvodů uvedla, že používal příliš mnoho toaletního papíru. Ona manželka byla prý velmi šetrná a odposlouchávala za dveřmi svého manžela, když šel na toaletu, aby kontrolovala jeho spotřebu. Popravdě, tady to pan vedoucí spíše vyhrál.

Guantánamo

V roce 2009 se jedna žena z města z Džidda v Saúdské Arábii rozvedla se svým manželem poté, co zjistila, pod jakým jménem si ji uložil do svého telefonu. Jednou zavolala na manželův telefon který ležel hned vedle a na displeji uviděla jméno Guantánamo, což je nechvalně známá americká věznice.  V manželce ruply saze a i když se jí manžel snažil vysvětlit, že to nic neznamená že mu prostě přijde jen vtipné, Guantánamo podalo žádost o rozvod.

Příliš často uklízel

Buďme upřímní, jako chlapi tomu úklidu často moc nedáme, ale v jednom německém manželství měli jiný problém. Během patnácti let jejich manželství musela žena snášet nekonečné manželovo uklízení a zapojování se do dalších domácích prací, kdy například stále přerovnával nábytek. Jednoho dne v roce 2009 muž zboural zeď jejich domu a znovu ji postavil poté, co se mu zdála příliš špinavá. To byl bod zlomu. Soudce Christian Kropp, který je rozváděl, prohlásil, že takové rozvodové řízení ještě nezažil.

Nechtěl jí masírovat nohy

Co byste dělali, kdyby vám manžel nechtěl masírovat nohy? No přece byste ho vyhodili z domu a on by se s vámi na oplátku rozvedl. Takto totiž popsal situaci svého táty syn, jehož otec, který byl ženatý už poněkolikáté, se rozvedl se svou manželkou prostě proto, že jí už odmítal masírovat nohy. Nechtěl masírovat chodidla, tak musel jít z domu. Patrně rovnou k právníkovi.

Čínská videoblogerka vystupující pod jménem Qi Huahua na čínské obdobě YouTube (YouKu) předvádí nástrahy make-upu.

Bez makeupu to byl šok

Pokud jste se svou vyvolenou zasnoubení šest měsíců před svatbou, očekávalo by se, že už budete vědět, jak vypadá pod maskou, tedy bez make-upu. Ale v Dubaji je to asi jinak. Tamní novomanželský pár si udělal výlet na pláž, kde si zaplavali, což ovšem smylo její make-up, včetně jejích nalepených řas a najednou už nevypadala jako ta žena, kterou si muž vzal. Také se tím odhalilo, že postoupila kosmetickou chirurgickou operaci aby vylepšila svůj vzhled, ale manželovi o tom nikdy neřekla. Toho se její neupřímnost natolik dotkla, že ihned zažádal o rozvod. Všechny snahy maskované podvodnice přesvědčit manžela, aby zrušil rozvod, selhaly, a ona skončila v čekárně u psychiatra. Joker holt patří do komiksu, ne na svatební fotografii.

 

Images by Image by Qi Huahua, Gerd Altmann from Pixabay, cottonbro from Pexels and Kathleen T. Rhem/U.S. Department of Defense

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.