TOP 10 Instagramových účtů, co je super sledovat u nás i ve světě

květen

13

2019

TOP 10 Instagramových účtů, co je super sledovat u nás i ve světě

| 2019-05-13T05:12:28+00:0013. květen 2019 | #fun#instagram#sexy#trendy |

Facebook už je mimo pár let, Twitter u nás málokdo sleduje, ale Instagram je místo, kde to momentálně žije. Pokud ještě nesledujete některý z těchto profilů napříč spektrem, od vtipných, přes sexy až po úžasné, určitě je vyzkoušejte. Doporučujeme srdcem, nikoli proto, že nás někdo ze zmíněných oslovil.

Denní dávka lepší nálady

Tady nelze začít ničím jiným než TMBK neboli Tomáš Břínek. Pokud vám to nic neříká nevadí, určitě jste už viděli některou jeho satirickou koláž trhající rekordy ve sdíleních napříč sociálními sítěmi.

Je zatraceně aktuální a nebere si rukojmí. Jednoznačně skvělý tip na sledování.

Tormund Voráček by @tmbkofficial: https://www.instagram.com/tmbkofficial/

Ve stejné kategorii máme ještě Jamieho Fridmana, krále zakázek ve Photoshopu. Pokud si u něj objednáte úpravu fotky, buďte připraveni že jakýkoliv náznak absurdního nebo nevhodného přání dovede k ironické dokonalosti.

K vychutnání stačí základní angličtina a smysl pro humor.

Well played by @fjamie013: https://www.instagram.com/fjamie013/

Posledním vtipálkovským účtem jsou Zničení muži. Jsou skuteční, vyčerpaní, nešťastní, zkroušení a na pokraji sebevraždy. Příčina devastace: návštěva nákupáku s manželkou či partnerkou. Pozor, umí vyvolat bolestné vzpomínky co jste už dávno vytěsnili z hlavy. Věnujme v duchu minutu ticha za padlé bratry.

Tohle určitě doporučujeme, zaručeně pobaví.

Retired @miserable_men: https://www.instagram.com/miserable_men/

 

Krásné a sexy

https://www.instagram.com/omgcosplay/

Každý si umí najít na internetu vzrušení podle svého vkusu, tohle je ale něco jiného. Tady nelze nezačít nikým jiným než populární cosplayerkou studující práva na univerzitě v Severním Texasu.

Nemusíte být fanoušky superhrdinek ani filmových a herních postav, OMGcosplay vás stejně zaujme. Umí to i bez make-upu a silikonu, holka od vedle co ví, co na vás platí. NSFW.

Určitě její profil proklikejte.

Jóga a umění. A sexy cvičitelka. Velmi povedené a vkusné akty, kde zcela nahá kráska potěší vaše smysly ve velmi pěkných lokacích a smyslných pozicích. Lahůdka.

Umění prostě může být sexy!

Yoga by @nude_yogagirl: https://www.instagram.com/nude_yogagirl/

 

https://www.instagram.com/70sbabes/

Poslední v této kategorii je nádherný profil fotografií dívek ze sedmdesátek. Holky s cigárem i bez, v úžasných barvách, celebrity i holky od vedle. Osvěžující!

Nevýhodou je, že občas dostanete chuť přerušit vaši raw paleo dietu a dát si v práci panáka bourbonu a zapálit si.

Woodstock, dekadence i nevinnost, afra, doba kdy neexistovaly mobily a AIDS. Tohle se neokouká. Originály pro vaše oči.

Známá jména co nenudí

Celebritám a celebritkám jsme se chtěli vyhnout jako čert kříži, ale dvě za sledování stojí. Ta první je míněna zcela vážně, nesmějte se, je to Leoš Mareš. Říkáte co s pánem kožichů? Tak tady pozor, kožichy už dekády nenosí a pokud ano, tak to má pěkně promyšlené. Tenhle člověk je vzor toho jak se mají soc. sítě dělat. Profík každým coulem, který umí bavit i zaujmout a pokud vám naservíruje placený post, nebude vám to kupodivu vadit. Učte se přímo od mistra.

Možná není svalnatej, ale rozhodně ví jak na to. Zahraniční kvalita v českém rybníčku.

Mediální lekce od @leosmares: https://www.instagram.com/leosmares/

A tohle je překvapení. Řekneme to rovnou a naplno: Dáda! Zbláznili jsme se? Vůbec ne. Sledovat Dádu je teď dementně trendy a musíme říct, že jsme propadli také. Účet balancující mezi nostalgií (Vrchní prchni a Návštěvníci nám navždy určili naši orientaci), absurditou a totálním WTF. Umělecké pokusy bývalého sex symbolu existují v jiné dimenzi a my musíme být u toho. Klikejte. Klikejte, než to smažou.

Dáda Patrasová v plavkách a na vlně umělecké inspirace? Say no more.

Fine Art by: https://www.instagram.com/dadapatrasova_oficialni/

 

Radost se dívat

Klasických cestovatelských účtů je dnes víc než dost a nikoho nezajímají. Je tu ale jeden český fotograf, který má zatracenou dávku talentu - Pavel Gabzdyl. Neokoukané pohledy na známá i neznámá místa a každá fotka má v sobě něco úžasného. Jeho snímky Moravy a Čech jsou prostě úžasné a občas okořeněné zahraničními záběry.

Budete hrdí, že tohle máte za barákem. Velký talent.

Ghosts (synchronized swimming) by: https://www.instagram.com/pavgab/

Co má společného hvězdný koráb a šampon? Erica Geusze. Zní to možná podivně, ale pokud jste byli odkojení komiksy na zadní straně ABC, je tohle účet pro vás. Tenhle umělec dokáže jako inspiraci pro své sci-fi flotily využít předměty denní potřeby a umí to úžasně.

Raketa inspirovaná omáčkou Siracha? Tak to by šlo.

Siracha Ship by @spacegooose: https://www.instagram.com/spacegooose/

Tohle byl top v oblasti zářících a neokoukaných účtů na Instáči. My víme, že jste si vybrali.

 

Cover photo by: tofros.com from Pexels

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.