Tom Cruise a Elon Musk připravují první film natočený ve vesmíru!

květen

5

2020

Tom Cruise a Elon Musk připravují první film natočený ve vesmíru!

| 2020-05-05T23:47:07+00:00 5. květen 2020 | #Elon Musk#Akční film |

Tom Cruise a společnost SpaceX Elona Muska spolu údajně spolupracují na natáčení prvního filmu natočeného skutečně ve vesmíru. Na filmu se má podílet i NASA.

Hollywoodské zdroje uvádí, že film už je v raném stádiu vzniku. Zatím se ví jen to, že to nebude jedno z příštích dvou plánovaných pokračování Mission Impossible, ale rozhodně to bude akční film. Projekt zatím nemá podepsanou smlouvu s žádným produkčním studiem.

Tak tohle jsi myslel, když jsi říkal, že děláme pro Red Tube?

Tom Cruise je určitě skvělá volba pro takto monstrózní a ambiciózní projekt, kromě jeho hereckých a marketingových kvalit je známý tím, že se nebojí osobně účastnit náročných akčních scén bez zastoupení kaskadérem všude tam, kde to bezpečnost dovolí. Například při natáčení filmu Top Gun: Maverick Tom skutečně létal na stíhacích letadlech P-51 Mustang a vojenských vrtulnících, ale ne jako pasažér, stroje skutečně pilotoval. Producenti byli dokonce zklamaní, že jim námořnictvo nedalo svolení, aby Tom pilotoval i F-18, tedy dvoumotorového dravce, schopného startu z letadlové lodi.

Za císaře pána a jeho rodinu! Pew pew pew

Možná si také vzpomenete, jak Tom v Mission Impossible: Fallout vyskočil z letadla letícího 300 km/h, nebo jak v MI:6 Fallout přeskakoval po střechách budov a při dopadu si zlomil kotník. To mu snad ve kosmu nehrozí. V dalším dílu akční série Mission Impossible: Ghost Protocol předvádí náročné kousky na dubajském mrakodrapu Burj Khalifa, tedy nejvyšší budově světa, která má přes 800 metrů.

Sem sedřenej jako kůň, na chvíli si sednu.

Pravda, ve vesmíru bude trochu výš. Pro takové výšky je lepší mít zkušeného parťáka. A těžko hledat pro vesmírný projekt jiného koordinátora, než vizionáře a majitele vesmírné společnosti SpaceX Elona Muska. I když jeho účast ve filmech se omezila na camea v Mužích v černém 4 a v Iron Manovi 2, lety do vesmíru a spolupráce s NASA jsou Elonovým denním chlebem.

Zase jsem si zapomněl zabalit ten fén. No nevadí, si poradím, jsem Tom Cruise, ne.

Premiéru nečekejte příliš brzy, filmy MI:7 a MI:8 byly plánovány na 2021 a 2022 každá byla o několik měsíců posunuta. Pokud se Muskovi a spol podaří tento projekt dokončit, dostanou se určitě do knih rekordů.

 

Images by Paramount Pictures Corporation

 

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.