The Rock vydal vlastní zmrzliny a ne, nejsou nízkotučné

prosinec

19

2019

The Rock vydal vlastní zmrzliny a ne, nejsou nízkotučné

| 2019-12-19T01:08:29+00:0019. prosinec 2019 | #foodie#420 |

Dwayne Johnson je známý nejen pro své svaly, ale také svým tvrdým tréninkem s odpovídající dietou, ze které upouští pouze v neděli, kdy má hříšný den, neboli cheat day. Jeho nedělní orgie se staly proslulými a čítají od několika plných talířů sushi až po několik talířů sušenek a kyblíky zmrzliny.

A právě do firmy vyrábějící jeho oblíbenou zmrzku investoval a osobně se ujal vytvoření několika nových příchutí.

Spojil se značkou Salt & Straw oregonského výrobce Fast Company a spolu vytvořili řadu nazvanou Dwanta Claus, což je Rockovo vánoční alter ego. A společně s experty navrhl pět originálních vánočních příchutí, z nichž dvě vyvíjel a ochutnával osobně. Tak schválně, kdo má chuť na Mátovo-kakaovou, na Vaječný koňak s kořeněným indickým chaiem se skořicí, Čokoládové lepkavé brownies a dvě se spektakulárními názvy jako Rockec okolo vánočního stromku a Viděl jsem mámu líbat Dwantu Clause.

Zmrzky jdou koupit pouze online (představa, že by je doručovala Česká pošta pobavila) a část výtěžku z této limitované edice bude věnována nadaci Make-A-Wish Foundation.

Asi je vám jasné, které ze jmenovaných druhů byly ty Waynovy, tak se na ně pojďme podívat podrobněji.

Ta první, Viděl jsem mámu líbat Dwantu Clause, je bohatá zmrzlina s kousky cookies, se sušenkovými pusinkami s arašídovým máslem a kousky čokolády a s přídavkem mramorového fondánu z mléčné čokolády. To vše zamícháno ve zmrzlině s příchutí whiskey!

A stejně jako první, i druhá Waynova zmrzka vychází z jeho oblíbených cheat days. Nejodvážnější složku tvoří zmrzlina s příchutí nazvanou Pacifický severozápadní smrk, ta se snoubí s malinovým džemem a kandovanými třešněmi, to vše s kousky brownies s máslovo-cukrovou polevou. Bůh žehnej Dwaynovu zažívání.

Hodí se dodat, že většina zrmzlinek je vyrobena ze skutečného mléka, smetany a cukru, přeci jen jsou navrženy pro chlapa, který vstává ve 4 ráno a cvičí, přičemž si opakuje heslo: grandiózní bolest - grandiózní výsledky. A u těchto příchutí The Rock nekončí, v příštím roce chce uvést dokonce tequilovou. Ano, půjde o fůzi s další Waynem vlastněnou značkou Tequila Teremana. Což je sice u sportovce poněkud zvláštní, ale na druhou stranu určitě lepší, než kdyby to byla zmrzka s několika druhy sushi.

Tato vánoční řada zmrzlin měla evidentní úspěch, celá várka už je vyprodaná a budeme věřit, že si děti v přání plnící nadaci Make-A-Wish budou přát něco zajímavějšího než paní Marie, které naše nadace Ježíškova vnoučata splnila její celoživotní sen: Setkat se s Milošem Zemanem. Dali si spolu cigaretku. Snad Milda zrovna neměl svůj proslulý cheat day, tzv. Pyžámkový den.

 

Images by Distilleria Teremana, Dwayne Johnson and Salt & Straw

 

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.