The Rock má natočit remake Arnoldova filmu! Bude to Komando?

květen

16

2021

The Rock má natočit remake Arnoldova filmu! Bude to Komando?

| 2021-05-16T23:45:08+00:0016. květen 2021 | #Film#Akční film |

Kdysi se coby o nástupci nesmrtelného Arnolda mluvilo ve spojitosti s Vinem Dieselem, ale on se cestou akční osvalené hvězdy nevydal. Každý ví, že jediným srovnatelným nástupcem je jedině Dwayne Johnson, který nastoupil na jeho místo jako další velká hvězda žánru.

Samozřejmě doba je jiná a The Rock nehraje pouze horu masa a debilní komedie, ale každopádně je nejpopulárnějším talentem ve svém oboru, ale i když s tímto názorem nesouhlasíte, nemůžete popřít, že je rozhodně nejlépe placený. Možná také jednou napodobí Arnieho útěk do politiky, ale už nyní se ho chystá napodobit v něčem jiném.

Zdá se, že paralely mezi Terminátorem a The Rockem se mohou brzy prohloubit, protože zasvěcený filmový insider Daniel Richtman tvrdí, že Johnson chce oživit klasickou Schwarzeneggerovu franšízu a sám si v ní zahrát. Bohužel nebyl konkrétní, takže nevíme o jaký remake se má jednat. Co víme určitě je to, že se nebude jednat o Total Recall. Toto ve své době velmi populární sci-fi se už před necelými deseti lety dočkalo remaku s Colinem Farrellem v hlavní roli a nestálo za nic.

Co by to tedy mohlo být? No, nemáme tušení, zvlášť pokud se nemluví o jednotlivém filmu ale o celé frenšíze. On totiž sám Arnold Schwarzenegger v mnoha pokračováních nehrál. Vlastně kromě Terminátora a Expendables hrál stejnou postavu více než jednou pouze ve filmu Conan ničitel z roku 1984. Takže by mohlo jít o Komando, Rudé horko, Běžícího muže, Predátora, Policajta ze školky, Pravdivé lži nebo Likvidátora, přičemž téměř všechny tyto tituly už mají za sebou buď rebooty, remaky, nebo epizodní adaptace. Každopádně Běžící muž a Komando se jeví jako nejvíce pravděpodobné. Takže uvidíme Rocka s ikonickým čtyřhlavňovým raketometem?

 

Images by Silver Pictures/20th Century Fox, Universal Pictures, Dwayne Johnson

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.