Tajemství ženských ňader

únor

20

2017

Tajemství ženských ňader

| 2017-02-20T13:37:37+00:0020. únor 2017 | #zajímavosti |

Tajemství ženských ňader

Každý sebevědomý muž si myslí, že o ženských ňadrech ví úplně všechno. Opak může být pravdou. Ženy odhalily několik zajímavých faktů, které nám mužům mohli poměrně lehce uniknout i přesto, že už máme nějaké to dobrodružství za sebou. Ptáte se, co vás asi tak může překvapit?

Dotyky nemusí být vždy příjemné

Někoho by mohlo napadnout, že hlazení, mačkání a laskání dámských ňader, může být pro ženu stejně vzrušující jako podobná péče o jeho penis. Nicméně není to pravidlem. Obzvláště u žen s větším poprsím je vědecky dokázáno, že mají méně citlivé bradavky. Spoustu žen také nevzrušuje sání bradavek. V tomto případě se většinou jedná o ženy, které už někdy v minulosti kojily dítě a proto tuto činnost přirovnávají spíše ke kojení, než k sexuální stimulaci.

Během menstruace jsou prsa větší a citlivější

Bohužel se nedá říci, že se jedná o vyšší citlivost v pozitivním slova smyslu. Prsa totiž během menstruace natékají a nepříjemně pobolívají. Je to ironie, že si s nimi nemůžete pohrát právě ve chvíli, kdy jsou větší, ale je tomu bohužel tak.

Potřebují také nějaké úpravy

Každý ví, že stejně jako třeba vlasy je lidskou součástí i nepříliš žádoucí ochlupení. Méně lidí (mužů) však ví, že se toto ochlupení objevuje u velkého počtu žen i v okolí bradavek. Není to u všech, ale u většiny se na těchto místech ochlupení objevuje stejně běžně, jako třeba v podpaží (i když v mnohem menší míře).

Nemusíte oběma věnovat stejnou pozornost

Je hezké, že se snažíte oběma ňadrům věnovat stejnou lásku a pozornost, ale ve většině případů to bohužel nikdo neocení. Mnoho žen říká, že by mnohem více ocenily, kdyby se muž po chvíli přesunul někam dál, protože se po chvíli ve většině případech začínají nudit.

Obě nemusí být vždy stejné

Na první pohled to nemusí být vůbec patrné, ale věřte tomu, že jen opravdu malé procento žen má obě ňadra na chlup stejné. Je normální, když je jedno z ňader o něco větší než to druhé, nebo může být mírně do strany a podobně. Nedivte se tedy, když u některé ženy bude tento rozdíl výraznější, než u jiných.

Ženy nad nimi mají určitou kontrolu

Ženská prsa jsou sice složena primárně z mléčných žláz a tuku, ale stejně jako u mužů se dá trénovat prsní sval. Když je tento sval potom dost silný, dokáže žena jeho zatínámím pohybovat se svými ňadry.

Chození bez podprsenky není příjemné

Každý muž se vždy rád podívá na krásná ženská ňadra, která jsou pod tričkem jen tak bez podprsenky. Jenomže ne vždy je to pro ženu tak příjemné jako pro slintající muže. Ztvrdlé bradavky, které se třou o tričko nejsou prý vůbec nic příjemného a tak nám nezbývá než doufat v trička z jemnějšího materiálu, pro tyto sebevědomé ženy.

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.