Jak si zařídit svůj vlastní pánský pokoj

prosinec

19

2016

Jak si zařídit svůj vlastní pánský pokoj

| 2016-12-19T22:23:26+00:0019. prosinec 2016 | #lifestyle |

Jak si zařídit svůj vlastní pánský pokoj

Každý chlap by měl mít svůj vlastní pokoj. Místo, kde si nerušeně vypije svojí whisky a pustí oblíbenou muziku. Jak by měl pokoj vypadat?

Co všechno je potřeba si uvědomit, než začnete s budováním svého místa na relaxování?

Za prvé

Zapomeňte na všechny béžové odstíny a designové styly. Pánský pokoj má být surový. A vlastnímu vkusu se meze nekladou. Někdo si rád vystaví na poličce svoje oblíbené pití, někdo si uprostřed pověsí boxovací pytel a někdo si klidně vedle křesla postaví motorku.

Za druhé

Některé věci by měl Váš kout na relaxování splňovat. Určitě by zde nemělo chybět pohodlné křeslo. Dále je potřeba prostor na uložení věcí. Ať už jde o knížky nebo o láhve s whisky. Nezapomeňte také na svoje koníčky. Ty mohou být ve Vašem pokoji s Vámi. Hrajete rádi na kytaru? Ideální bude ji vystavit.

Za třetí

Myslete na peníze a svoji zručnost. Potřebujete malý stolek? Nový by byl zbytečně drahý? Co se podívat po okolí po nějakém starém kufru, který by k tomuto účelu mohl posloužit. Stačí ho jenom správně přetvořit. Obrousit, nalakovat a tradá, nový stolek je na světě. Navíc staré věci plné vzpomínek do Vašeho nového pokoje skvěle zapadnou.

Za čtvrté

Svůj pokoj se snažte mít oddělený od zbytku domu. Může to být sklep, garáž, podkroví nebo i zahradní domek. Díky tomu si budete moci vždycky užívat svůj klid a pohodlí.

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.