Punisher se vrací! Podle čerstvých zpráv se Frank, Kingpin a Daredevil mají vrátit do MCU

říjen

2

2019

Punisher se vrací! Podle čerstvých zpráv se Frank, Kingpin a Daredevil mají vrátit do MCU

| 2019-10-02T00:36:38+00:00 2. říjen 2019 | #TV#Kino#Marvel#Spider-Man#Punisher |

Populární antihrdina zůstal sice na obrazovce déle než jeho kolegové, ale i tak byl jasně odsouzen k zániku. Nyní se ale s dobrými zprávami od Marvela roztrhl pytel!

Punisher vždy patřil mezi hrdiny s velmi oddanými a specifickými fanoušky, tetování mnoha profesionálních vojáků hovoří za vše. A protože mimo komiks byl Punisher hlavní postavou jen několika nepříliš povedených filmů (je jich o dost víc, než si myslíte, včetně jednoho bizáru s Dolphem Lundgrenem) a jedné geniální videohry, byl dobře uchopený seriál pro mnoho fandů rodinným stříbrem rodiny Castiglione. Proto, když Netflix Punishera definitivně odpískal, byla vlna nevole pro mnohé fanouška obzvláště hořká. 

Tedy, ne že by zrušení seriálu někdo nečekal, zvláště když skvělého Daredevila a další seriály ze stejného ranku odpískal Netflix ještě dřív, než Franka. Navíc to čekala i hlavní hvězda Jon Bernthal, pamatujeme si jeho prohlášení po schválení natáčení druhé série, že ví dobře, že budoucnost seriálu není v jeho rukou a je s tím plně smířený: “Rozhodnutí o budoucnosti těchto seriálů se dělají v místnostech, do kterejch nejsem pozvanej, ale jsem s tím srovnanej."

season 2 punisher

Že se dalších dílů mstitelské série jen tak nedočkáme bylo definitivně jasné ve chvíli, kdy prosákly informace, že za stornem seriálů nestojí ani tak Netflix, jako spíš Marvel Television. Disney, majitel Marvelu, totiž chystá vlastní streamovací službu - Disney Plus, která má Netflix srazit na kolena, a tak se streamovacím dravcem logicky Mickey Mouse nemohl dál spolupracovat. 

Ovšem podle velmi čerstvých zpráv šéf Marvelovského filmového univerza Kevin Feige chce, aby se Frank Castle stal součástí další fáze MCU filmů! A hrát ho má opět Jon Bernthal. 

V jakých konkrétních projektech by chtěl Franka šéf Marvel Studios vidět zatím nevíme, ale jedním filmem, o kterém se v této souvislosti nahlas šušká, jsou Midnight Sons. Což je devadesátkový tým temných superhrdinů, ve kterém kromě kromě Franka nejdeme existence jako Ghost Rider, syn Satana Hellstrom nebo Doctor Strange.

Navíc je stále ve hře i seriálová varianta, kde Marvel bude prozatím natáčet s jinou streamovací službou, zmiňuje se například Hulu. To totiž bude s Marvelem točit zmíněného Hellstroma a Ghost Ridera v seriálové podobě. V případě natočení Punishera u Hulu se prý také počítá s Jonem Bernthalem pro hlavní roli. To je ovšem zpráva stojící poněkud na vodě, na rozdíl od zmíněného přání Kevina Feigeho vidět znovu Jona coby Punishera v MCU. Tato novinka totiž pochází ze zdroje, který jako první vypustil info o tom, že Disney připravuje Aladina 2 a že se objeví hrdina Black Knight, což je méně známý Avenger z osmdesátých let. A obě tyto zprávy byly Disneym potvrzeny. 

A tím zprávy o návratech z říše snů nekončí! Na stole prý leží scénář pro nedávno potvrzeného Spider-Mana 3, kde by se měl objevit jako Spideyho právník Matt Murdock, neboli Daredevil v podání seriálového Charlieho Coxe!

A s Daredevilem se pojí i další skvělá novinka: Nejlepší seriálový padouch posledních let, tedy Kingpin herce Vincent D’Onofria, se také nejspíše vrátí! Marvel se údajně chystá oslovit Vincenta, aby si opět střihnul Wilsona Fiska. Sice není známo v čem, ale co si budeme povídat, ten třetí Spider-Man se opět prostě nabízí! 

Modlíme se, aby se alespoň jedna z horkých novinek potvrdila. Franku pojď!

 

Images by Netflix, Inc., Marvel Television and Marvel Entertainment, LLC

 

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.