Co prozradí měsíc narození o povaze Vaší ženy?

květen

5

2017

Co prozradí měsíc narození o povaze Vaší ženy?

| 2017-05-05T15:10:58+00:00 5. květen 2017 | #vztahy a sex |

Co prozradí měsíc narození o povaze Vaší ženy?

Není znám důvod proč tomu tak je, v každém případě lidé narození ve stejném období, vykazují společné osobnostní rysy. Jak jinak si vysvětlit, že dívky narozené ve stejný měsíc se chovají velmi podobně? Máme pro Vás charakteristiku jednotlivých měsíců.

Leden

Ženy narozené v tomto měsíci jsou plné vysokých ambicí, zároveň zůstávají konzervativní a seriózní. Někdy bývají kritické ke svému okolí, ale o svých citech příliš nehovoří. Rády jednají s lidmi na jejich intelektuální rovině. Komunikují s lidmi, kteří jsou jim intelektuálně rovni a mají identické pohledy na život a na svět.

Únor

Únorové dívky jsou romantické, trpí však častými změnami nálad, proto je třeba s nimi jednat trpělivě. Změny nálad jsou mnohdy důvodem k nepochopení. Jsou výborné abstraktní myslitelky. Ženy narozené v únoru jsou svobodné duše, které se nemstí, když je někdo zradí.

Březen

Měsíc březen dal ženám do vínku charisma a okouzlení. Dívky jsou odhodlané a věrné, těžko někomu věnují své srdce, nezamilovávají se lehce. Obvykle jsou to milé společnice, není však radno je rozhněvat, pak umějí být pěkně nepříjemné.

Duben

Dubnové ženy jsou zdatnými komunikátorkami, dokážou se stručně vyjádřit. Mají i slabé stránky, jsou jimi žárlivost a často nízká sebedůvěra, která vede k jejich někdy až přecitlivosti. Zároveň jsou to ženy, které dokáží své okolí učinit šťastným. Těm, kterým důvěřují se, otevírají a mají k nim hluboké city.

Květen

Ženy narozené v květnu jsou ženy vytrvalé a nikdy se nepouští svých principů. Fyzicky bývají velmi atraktivní, jejich povahy mohou být složité. Pro muže, kteří je milují, jsou právě proto často velkou výzvou. Jsou to dívky nezapomenutelné, mají pevnou vůli a jsou krásné.

Červen

Ty, které se narodily v červnu, jsou zvídavé, kreativní a silné v komunikaci. Umí říct i nepříjemnou pravdu, než aby skrývaly své opravdové city. Někdy rychleji mluví, než myslí. Mají pevnou vůli a nad svými muži mají velkou moc.

Červenec

V měsíci červenci se narodily ženy krásné, upřímné, chytré a záhadné. Nemají rády konflikty, naopak jsou rády upřímné, aby se tak vyhnuly jakémukoliv zmatení. Upřímnost očekávají také od svého okolí.

Srpen

Dívky narozené v srpnu jsou často zaměřené sami na sebe, to ale neznamená, že by neměly rády ostatní. Není radno se s nimi hádat, nemají to rády, a když už se musí hádat, hádku vyhrají. Ani negativita, nebo lidé, kteří by s nimi nesouhlasili, jim nejsou po chuti. Takovým vrací úder. Mají skvělý smysl pro humor a rády jsou středem pozornosti, obzvlášť té mužské. A ti jim často podléhají.

Září

Zářijové ženy jsou disciplinované, přátelské a krásné, nejen navenek ale i uvnitř. Jsou věrné a neodpouští lidem, kteří je zradili. To pak mnohdy touží po pomstě. A mají v ní úspěch. Preferují dlouhotrvající vztahy, krátkým flirtům příliš neholdují. Od těch, které milují, očekávají hodně.

Říjen

Ženy narozené v říjnu mají silnou povahu. Příliš neukazují své emoce a svou vysoce inteligentní. Bojí se zrady a i to je důvod jejich větší uzavřenosti. Často jim závidí ženy v říjnu nenarozené.

Listopad

Dámy chytré, které poznají neupřímnost na dálku. Není radno zahrávat si s listopadovou ženou. Umí vrátit úder. Jsou to ženy pevných názorů, které se nebojí vyjádřit.

Prosinec

Prosincové dívky bývají netrpělivé a umí věci nakonec otočit ve svůj prospěch. Rády podporují dobrou náladu ostatních a jsou otevřené druhým, tím ale mohou být lehce zranitelné.

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.