Pořiďte si vlastní Lambo, můžete si ho dovolit! Je to motokára s Xiaomi v zádech

srpen

21

2020

Pořiďte si vlastní Lambo, můžete si ho dovolit! Je to motokára s Xiaomi v zádech

| 2020-08-21T23:18:44+00:0021. srpen 2020 | #Big Boy Toy |

Pokud spojení motokára od Lamborghini vzbudilo vaši pozornost, připravte se na další dobré zprávy: Čínský elektronický gigant Xiaomi si podal ruce s posvátnou italskou značkou a stvořili Ninebot x Lamborghini GoKart Pro a tento "Baby Bull" je na oficiální Lamborghini produkt nečekaně dostupný.

Nejde ovšem o originál s italským designem, v podstatě je to přebarvená elektrická motokára Ninebot Number 9 Gokart Pro, kterou vyrábí společnost Segway-Ninebot, což je podnik vzniklý akvizicí Segwaye odnoží čínského giganta Xiaomi.

Lamborghinizovaná verze Ninebot motokáry je ve vlajkových barvách italské automobilky, tedy ikonické žluté Giallo Orion a je opatřena logem zuřícího býka. Oproti klasické Ninebot motokáře ja tato speciální verze vybavená lehce upraveným zadním křídlem a audio-emulačním systémem, který napodobuje zvuk vrčícího motoru Lamborghini. Pokud jste si jako děti dávali na jízdní kolo kus kelímku od jogurtu, aby brnkal o paprsky kola, víte o co jde, jen teď je tam repráček.

Žádná velká kustomizace se tedy nekoná, motokára navíc není žádný trhač asfaltu jako jeho žlutí příbuzní, ale maximální rychlost 40 kilometrů za hodinu není vůbec špatná a vestavěná baterie vás dokáže dokáže podržet po 62 kol na 400 metrové trati. Navíc pohonná jednotka je Mini Segway, nyní zvaný No. 9 Max a ten lze vyjmout a drandit na něm samostatně.

Klasická verze Gokart Pro stojí 23.990 Kč a tato žlutočerná limitovaná edice by měla díky brandingu přijít na cca 35.000 korun (1.500 USD), což je za hodnotné vozidlo oficiálně licencované Lamborghinim, věřte nebo ne, velmi slušná částka.

Rozložení hmotnosti 40:60 má napodobit ovládání sportovního vozu s motorem uprostřed a točivý moment zadního kola lze pomocí aplikace smartphonu vyladit tak, aby se ovládání přizpůsobilo různým jízdním podmínkám nebo tomu, zda je za volantem dospělý, nebo mládežník.

Ninebot x Lamborghini GoKart Pro se začne prodávat v internetovém obchodě Xiaomi 25. srpna. Prodej bude probíhat nejprve jen v Číně, ale všichni oddaní Lambofilové mimo Tvrdíkovo Eldorado se v blízké budoucnosti dočkají i globální distribuce.

 

Images by Xiaomi Corporation

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.