Duch z marshmallow je zpět! Nový trailer k Ghostbusters: Afterlife

duben

9

2021

Duch z marshmallow je zpět! Nový trailer k Ghostbusters: Afterlife

| 2021-04-09T21:51:55+00:00 9. duben 2021 | #fun#Film#Kino#S'more |

Ghostbusters: Afterlife, je podle zákulisních informací velmi povedený film, který režíroval syn režiséra původních Krotitelů duchů Ivana Reitmana - Jasona Reitman. Film je již dávno hotov, ale jako jeden z mnoha filmů roku 2020 se díky pandemii dočkal nekonečného odkládání. 

Premiéra už byla tolikrát odložena, že už jsme zapomněli, že toto nadějné dílko bylo vytvořeno, ale nyní Sony Pictures nyní uvedla další praštěnou upoutávku, která znovu rozvířila vody internetu. Důvodem je představení postavy maskota z arshmallow bonbónů známého z prvního filmu. A vypadá skvěle :)

Jen jak vidíte, poněkud změnil proporce. Mr. Stay Puft maskot se poprvé objevil v roce 1984 v původních Ghostbusters. Nyní ale nekráčí mezi mrakodrapy, ale potká ho Paul Rudd na svém běžném nákupu v obchodním domě, když si všimne, že se pytlík marshmallowů pohybuje.

Krotitelé duchů byl jedním z mála filmů, který se u nás promítal v kinech dokonce ještě před revolucí, jako jeden z mála hollywoodských filmů. Ale marshmallowový maskot byl tehdy překládán jako reklamní panák na sněhové pusinky, protože marshmallow u nás tehdy ještě nebylo známo.

Tento reboot Ghostbusters (o pokračování nelze mluvit, protože tvůrci raději předstírají že ten poslední remake s ženskou čtveřicí se nikdy nestal), který režíruje jak bylo řečeno Jason Reitmana, produkuje právě jeho otec a původní režisér Ivan Reitman. Ve filmu Ghostbusters: Afterlife, se svobodná matka se svými dvěma dětmi přestěhuje do malého města, kde začnou objevovat tajuplné dědictví, které jim zanechal jejich dědeček. Premiéry se snad dočkáme 10. listopadu 2021 a va naší distribuci poběží pod názvem Krotitelé duchů: Odkaz.

 

Images by Sony Pictures Entertainment

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.