Nový koktejl Quarantini z ginu Ryana Reynoldse je hitem posledních dní

březen

15

2020

Nový koktejl Quarantini z ginu Ryana Reynoldse je hitem posledních dní

| 2020-03-15T02:22:28+00:0015. březen 2020 | #trendy#Alkohol#bizár#Deadpool#KoronaJePičus |

Stále více lidí zůstává díky uzavřeným provozovnám doma a zjišťuje, že není jednoduché zůstat při zdravém rozumu, zvláště pokud nemáte možnost ani vyrazit do kina nebo nakupovat. Seriály a pizza z mrazáku vás zabaví na den či dva, ale potom nastává realita nudy a trudomyslnosti. Častým lékem, který sice nemůžeme doporučit, se stává samozřejmě alkohol. A to nejen u nás.

Ve Spojených státech se nyní na sociálních sítích stal populárním koktejl Quarantini. Podobně jako Martini se míchá z ginu, v tomto případě Aviation American Ginu, který patří kanadskému herci a představiteli Deadpoola Ryanu Reynoldsovi. Jen místo vermutu přidáte šumivý Celaskon, nebo obdobný výrobek s vysokým obsahem vitaminu C.

Společnost vyrábějící tento gin sice před jeho užíváním varuje, ale pokud nemáte žádné potíže, nejsou zásadně proti. "V této době, kdy by měli být všichni na sebe opatrní, nedoporučujeme pít Quarantini ani žádný jiný alkohol, obzvláště, pokud se necítíte nejlépe. Jestli se ale cítíte dobře a věk vám to dovolí, zvýšená dávka vitamínu C rozhodně nezaškodí," uvedli na sociální síti.

Koktejl dokonce začínají nabízet první bary, které v USA zatím nemají omezený provoz. Aviation Gin seženete už i u nás, za sedmičku dáte asi 750 korun. Tak zkusíte variantu s Beefeatrem a Preventanem, nebo budete invenční a vyrazíte shánět Coldrex s příchutí lesního ovoce?

 

Images by Russ Dilley, Marilyn Starkloff, Marci Girling McPeak, Aviation American Gin/DAVOS BRANDS LLC

 

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.