Nosíte hodinky opravdu správně?

říjen

6

2016

Nosíte hodinky opravdu správně?

| 2016-10-06T01:13:47+00:00 6. říjen 2016 | #lifestyle#tipy |

Nosíte hodinky opravdu správně?

Hodinky – pro někoho jsou praktické a neopustí bez nich svůj domov, pro někoho je to jen módní doplněk. Ať tak nebo jinak, víte jak správně nosit svoje hodinky?

Na které ruce?

Mnoho lidí se stále domnívá, že hodinky se mají nosit výhradně na levé ruce. Omyl. Jsou určeny na druhou a nedominantní ruku. To znamená, že když jste levák, tak Vám hodinky budou sedět spíše na pravém zápěstí. Nebo jednoduše, noste je na té straně, na které Vám lépe sedí.

Hodinky a okolnosti?

Obvykle je nedůležitější vybírat si správné hodinky k obleku. Dost lidí si myslí, že když mají drahé hodinky, tak jsou automaticky formální i k obleku. Tak to bohužel není. K obleku by se měly nosit výhradně hodinky analogové, které jsou jednoduché a mají přiměřeně velký ciferník. A jaký pásek? Z kvalitní kůže v barvě doplňků. Nebo pokud nevíte, tak černou barvou nic nepokazíte.

Jak vysoko nosit hodinky?

Určitě v oblasti zápěstí. Hodinky, které Vám jezdí až k loktu, nevypadají moc hezky. Naopak také není vhodné si je na zápěstí dotáhnout tak, že z nich budete mít otlačeniny. Ideální volbou je, když hodinky drží na svém místě a dokážete s nimi bez většího odporu pootočit.

Hodinky a rukáv košile?

Ideálně by to mělo být tak, že když stojíte s rukama podél těla, tak by měly být hodinky z větší části zakryté. Jakmile budete mít ruce vodorovně vůči zemi, tak mohou vykukovat přibližně z půlky.

Hodinky a ostatní doplňky?

Barva koženého řemínku hodinek by měla vždy ladit s barvou bot a opasku. Navíc je vhodné sladit barevně i další doplňky, jako třeba pouzdro telefonu a podobně.

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.