NITROSIGIN – 6 věcí, které byste o tomto suplementu měli vědět

říjen

1

2017

NITROSIGIN – 6 věcí, které byste o tomto suplementu měli vědět

| 2017-10-01T19:17:38+00:00 1. říjen 2017 | #lifestyle |

NITROSIGIN – 6 věcí, které byste o tomto suplementu měli vědět

Nitrosigin je složka, která maximalizuje hladinu energie, zlepšuje pozornost a zvyšuje výkon. Zjistěte si, které doplňky obsahují nitrosigin. Vyplatí se to.
  • Zvyšuje hladinu oxidu dusnatého (NO)

Nitrosigin hraje klíčovou roli pro zvýšení krevního oběhu při cvičení. Během tréninku je tato funkce důležitá, protože umožňuje, aby byl kyslík a živiny do svalů dodávány rychleji.
  • Doba optimalizace: působí až 6 hodin

Nitrosigin je pokročilá složka působící již po 15 minutách od jeho užití. Je také prokázáno, že zvyšuje hladinu krevního argininu až na 6 hodin. Arginin je součástí bílkovin a zvyšuje vyplavování a tvorbu růstového hormonu.
  • Začněte zdravě: bezpečně zvedejte hladinu energie během 15 minut

Každý trénink byste měli začít ve formě a v ještě lepší formě ho dokončit. To je základ a cíl každého tréninku. Nitrosigin je složka bez stimulantů, která pouze zvyšuje energetickou hladinu během tréninku i po něm.
  • Zvýšení svalové pumpy: rozšiřujte cévy

Pro růst svalů jsou nezbytné svalové pumpy. Při dodávání kyslíku a živin do pracujících svalů je zase nezbytná krev. Svalové pumpy také zvyšují počet kapilár, a proto se svaly časem zvětšují. Objem svalů a svalových pump působí nitrosigin.
  • Vstupte do zóny: zlepšete duševní zdraví bez použití stimulantů

Duševní vyrovnanost a odhodlanost je nezbytná k dosažení dobré fyzické kondice a k překonávání svých hranic. Jakýkoliv skvělý sportovec vám potvrdí, že poslední minuty hry, nebo poslední opakování při tréninku jsou závislé na vůli a soustředění se. Je prokázáno, že nitrosigin během 15 minut zvyšuje soustředěnost a duševní ostrost o 33%. Účinky nitrosiginu vám pomůžou dosáhnout na vaše cíle ve zdraví i tréninku.
  • Zůstaňte ve hře: chrání před poškozením svalů při dlouhé pauze ve cvičení

Díky složce nitrosigin vaše tělo připravíte na nápor, který při tréninku vaše tělo má. Nitrosigin ve značné míře snižuje známky zranění svalů (jako např. kreatinkinázu) při cvičení.  Složka nitrosigin vám po zranění urychlí návrat do posilovny.

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.