Nevšední léky na kocovinu

prosinec

5

2016

Nevšední léky na kocovinu

| 2016-12-05T23:17:31+00:00 5. prosinec 2016 | #lifestyle#tipy |

Nevšední léky na kocovinu

Nezáleží na tom, zda jdete pít poprvé, nebo jste zdatný veterán, pijící několik let. Šance, že dostanete kocovinu, je v obou případech stejná. Ve chvíli kdy už ji budete mít, se zeptáte na všechny možné způsoby, jak se z ní co nejdříve dostat. Pravděpodobně zkusíte spát. Dlouho spát. Ale Vaše tělo se jí ne a ne zbavit. Zde jsou nějaké méně známé triky, jak jí předejít nebo se jí zbavit ve chvílích, kdy už Vás zužuje. My všichni máme svoje kvalitní metody, které více či méně fungují. Ovšem níže popsané způsoby jsou podle MedicalDaily ty, které jsou vědecky osvědčeny, zbaví Vás pulzující bolesti hlavy a postaví Vás zpět na nohy.

Hrušky a šťáva z nich

Ze všech věcí, které by Vás kdy napadli, že pomohou zabránit kocovině, bude hruška určitě na konci. Ale podle studie, která je původem z Austrálie, Vám pití hruškového džusu, před nocí plnou alkoholu určitě pomůže. Díky tomu byste pravděpodobně vůbec neměli kocovinu dostat.

Chřest

Díky studii z roku 2009, vědci zjistili, že aminokyseliny nalezené v chřestu, jsou dobrým zdrojem, které poškodí alkohol. V podstatě brání toxinům, zůstat ve Vašem těle. Vaše mysl a chuť k jídlu nebude při kocovině zrovna volat po zdravém životním stylu. Ale chřest může být dobrou cestou, jak se velmi rychle navrátit ke svým hodnotám.

Cvičení

Tohle je asi ta poslední věc, kterou chcete při kocovině dělat. Spíš budete přemýšlet nad tím, jak se co nejlépe stočit na gauči do klubíčka a zapomenout na všechno, co se předešlou noc odehrálo. Ovšem studie prokázaly, že cvičení je jedním z nejlepších léků na kocovinu. Nemusíte zrovna běžet maraton, ale hodina a půl lehkého cvičení by měla stačit.

Zázvor

Bylo prokázáno, že zázvor společně s hořčíkem snižují bolesti a vzniklé záněty v žaludku. To znamená, že tyto dvě věci udrží ve Vašem zažívacím systému vše, co se do něj pokusíte dostat. Díky tomu v sobě udržíte i alkohol, který jste se pokusili minulou noc vypít. Navíc výše zmíněné složky obsahují i chrom, který brání zimnici, horečce a nadměrnému pocení.

Bramborová kaše

I přesto, že to působí divně, tak někteří gastroenterologové tvrdí, že když sníte alespoň dvě lžíce bramborové kaše před tím, než se půjdete někam opít, tak přesně ty Vám pomohou druhý den ráno. Je to způsobeno tím, že obsah žaludku vyplníte tukem, který Vašemu tělo pomůže trávit nápoje pomaleji.

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.