Neuvěřitelné pracovní pozice, které jsou u velkých automobilek

prosinec

1

2016

Neuvěřitelné pracovní pozice, které jsou u velkých automobilek

| 2016-12-01T15:27:08+00:00 1. prosinec 2016 | #zajímavosti |

Neuvěřitelné pracovní pozice, které jsou u velkých automobilek

Povolání, která se týkají automobilového průmyslu, nemusí být pouze jednostranná s černými dlaněmi od oleje. Jsou i taková, která by Vás nenapadla.

1.- Poslechový expert motorů

U Fordu zaměstnávají pracovníky, kteří na základě svých zkušeností dokážou odposlouchat, zda jde motor na jedničku. To vše jen podle zvuků. Než takový zaměstnanec začne pracovat v ostrém provozu, tak si musí poslechnout více jak 2000 různých motorů.

2.- Čichači interiérů

Máte výborný čich? V Seatu by o Vás měli jistě zájem. Pár jejich pracovníků musí od rána do večera očichávat všechny použité materiály v interiéru a zjistit, zda budou vonět i po čase.

3.- Sabotér automatických robotů

Ve Fordu pracuje pár sabotérů, kteří musí zkoušet, zda jde obelhat robota, který kontroluje kvalitu. Cílem jejich práce je tedy produkovat především vadné díly.

4.- Estét automobilového interiéru

Interiér dnešních vozů je především o designu. Je důležité vše sladit a vyladit do posledního detailu. To o tom ví své v BMW. Kde používají třeba recyklované materiály, ovčí vlnu, apod.

5.- Copywriteři názvů aut

V Opelu je tým kreativců, kteří mají za úkol jediné. Vymýšlet a sestavovat sexy názvy aut. Název Zafira nebo Mokka asi nebyly nic moc. Tak třeba Mokka změnili na Mokka X. A další jejich výtvor je Crossland X.

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.