Netflix má vlastní zmrzlinu, s Ben & Jerry's stvořili arašídovou bombu

leden

27

2020

Netflix má vlastní zmrzlinu, s Ben & Jerry's stvořili arašídovou bombu

| 2020-01-27T00:43:31+00:0027. leden 2020 | #zmrzlina#TV#Film#netflix |

Streamingová společnost Netflix a výrobce kvalitních zmrzlin Ben & Jerry's společně vytvořili novou zmrzlinu určenou pro vaše filmové večery. Příchuť se jmenuje Netflix a Chill'd a je složená z oblíbených gaučových pochoutek. Je vyrobena z arašídového másla a slaných i sladkých preclíků a fondánových brownies.

Ben & Jerry's už vozí svoje zmrzliny oficiálně i k nám, ale na tuto Netflix Original Flavor Netflix & Chilll'd jsme v distribuci prozatím nenarazili. Vzhledem ke kvalitním surovinám ale počítejte s tradiční cenovkou kolem 200,- za 500 ml. Vyrábí se i ve verzi Non Diary, tedy kde je tradiční mléko nahrazeno mlékem mandlovým.

S příchutí se vydali směrem spíše k americké chuti a k módě hutných zmrzlin plných kousků těsta. Evidentně se řídili strategií ať zmrzlina odráží to, že na Netflixu je něco pro každého. Takže to prozatím působí až poněkud příliš pestře, ale nebudeme soudit před ochutnáním. Název Netflix & Chilll'd se ale povedlo trefit skvěle.

Netflix také není v brandování zmrzky žádným nováčkem, minulé léto se společnost spojila s americkým zmrzlinářským řetězcem Baskin-Robbins s cílem propagovat třetí sezónu Stranger Things. A to rovnou otevřením poboček pod názvem Scoops Ahoy, které se objevily původně jako fiktivní podniky v seriálu. Po celý červenec navíc prodával Baskin-Robbins také příchutě inspirované Stranger Things, včetně v seriálu zmíněné karamelové U.S.S. Butterscotch. To byly ale pouze limitované edice, Netflix & Chilll'd by se měla stát trvalou součástí nabídky.

 

Images by Ben & Jerry's Homemade, Inc.

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.