Několik zajímavostí o toaletě za 10,000 dolarů

duben

19

2017

Několik zajímavostí o toaletě za 10,000 dolarů

| 2017-04-19T14:49:52+00:0019. duben 2017 | #technika#zajímavosti |

Několik zajímavostí o toaletě za 10,000 dolarů

Toaleta nemusí být jen chladným a tvrdým kusem porcelánu v domácnosti. Pokud za ni dáte potřebný obnos peněz. Ze všech věcí, spotřebičů a nutností, které doma potřebujeme, patří toalety mezi ty nejhorší. Obvykle vezmou množství pitné vody a jednoduše ji vypustí do kanalizace. Potřebují pravidelné oplachování, drhnutí a čištění. Tím zabijete mnoho času a také si vytvoříte nepořádek v celé místnosti. Platí to všech toaletách, nebo je toaleta za 10,200 dolarů výjimkou? Její název je TOTO Neorest 750H.

1/2 role toaletního papíru

-tolik se ušetří za týden na osobu. Ovšem za předpokladu, že majitel používá systém bidetu a má zdravý trávicí systém. Tří-tryskový bidet spotřebuje přibližně 18 litrů za osobu na týden, aby uspořil půl role toaletního papíru.

4 týdny bez čištění

-to je doba, po kterou se nemusí toaleta vůbec čistit. Má totiž unikátní samočisticí efekt, který je podpořený UV zářením. Na speciálně upravené glazuře se téměř vůbec nezachytává špína ani nečistoty.

45 procentní pokles spotřeby vody

-tolik vody přibližně ušetříte při splachování. Tato toaleta má systém duálních trysek, které jsou určené ke splachování. Díky tomu je ušetřeno značné množství vody.

5 vteřin na odchod

-to je maximální doba, kterou strávíte na toaletě. Splachovací systém totiž funguje plně automaticky. Jakmile se zvednete, tak senzory řeknou víku, ať se zavře. Poté toaleta sama spláchne a dokonce se i sama vydezinfikuje. Toaleta Neorest samozřejmě poskytuje mnoho dalších vymožeností a technických novinek, které dopomáhají k maximálnímu luxusu. Jedná se například o vyhřívané sedadlo, automatický deodorant, systém automatického otevírání a zavírání, multifunkční dálkové ovládání, a další. zdroj foto:http://www.luxury-insider.com

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.