Nejžhavější cukrářský trend - dortíky ve tvaru toaletního papíru. Dáte si?

duben

2

2020

Nejžhavější cukrářský trend - dortíky ve tvaru toaletního papíru. Dáte si?

| 2020-04-02T01:15:30+00:00 2. duben 2020 | #trendy#foodie#KoronaJePičus |

Seznamte se s poslední novinkou, kterou přinesly tyto hektické časy.

Když se dostavila panika související s virem, jehož jméno už se nám nechce ani vyslovit, byl toaletní papír jednou z prvních věcí, která zmizela z regálů. Dnes už víme, že to bylo ze zřejmých důvodů: Celá tato situace smrdí. Jsou ale země, jako například USA, kde se nákupní šílenství a budování zásob projevilo mnohonásobně víc a toaleťák se stal cennou komoditou. U nás už je papír víceméně doplněn, ale zase se nedá sehnat droždí.

Což souvisí s tím, že se doma opět začínají používat trouby a celá řada lidí si vyrábí vlastní, neosahané pečivo. A peče nejen celá naše země, právě ve zmiňovaných USA se v posledních dnech stal velmi trendy dortík ve tvaru vzácného zboží - role bílého toaletního papíru.

Člověk by řekl, že pandemie, která dala mladším z nás pocítit, jaké to bylo za komunismu, už je dostatečně bizarní. Ale asi ne, když dala vzniknout novému bizarnímu trendu v podobě bílé ruličky. Na YouTube už najdete několik návodů, jak si upéct ten nejjemnější TP cake.

A nejde jen o domácí cukráře, zákusky inspirované koupelnou už začalo pružně nabízet několik obchodů. Dokonce už i v sousedním Německu v pekárně Schürener Backparadies v Dortmundu pečou 200 rolí denně, aby stíhali uspokojit poptávku po těchto zvláště jemných dezertech.

Obchody v Illinois a Californii drží prst na tepu doby

Stát ve frontě na toaleťák je to poslední, co byste v této době měli dělat, lhostejno jestli na reálný, nebo obalený v třívrstvém marcipánu. Ale jinak, proč vlastně ne? Po šití si vlastních roušek se můžeme klidně pustit do pečení vlastních toaletních papírů.

Images by Schürener Backparadies, INA FASSBENDER / CONTRIBUTOR / GETTY IMAGES, Michael Harris and Luke Epplin

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.