Nejpopulárnější kostým pro Halloween 2020? KAREN!

září

24

2020

Nejpopulárnější kostým pro Halloween 2020? KAREN!

| 2020-09-24T23:13:26+00:0024. září 2020 | #Halloween special#Karen |

Anglo-americká obdoba svátku Všech svatých - Halloween, má co se týče kostýmů každý rok svůj hit. Loni to byl Joker nebo Billie Eilish, letos si 31. října řada lidí nasadí blonďatou paruku a bude si chtít promluvit s manažerem. Postrach všech obchodů a restaurací Karen je totiž letos s přehledem tím nejpopulárnějším halloweenským kostýmem.

I když kvůli globální pandemii budou tradiční oslavy skromnější, nic nezabrání řadě Američanů navléct si uniformu nesnesitelné bílé ženy středního věku a dát průchod své frustraci z toho, že nedostávám to, na co mám nárok!

E-shopy už nabízejí paruky Karen, na Amazonu najdete mikiny Karen a ti, co berou svou přípravu poctivě, si mohou objednat latexové masky Karen.

Na internetovém řemeslném tržišti Etsy můžete dokonce najít ručně vyráběné masky s nepříčetným výrazem v obličeji. Navzdory své vysoké ceně (cca 4.200 Kč) je autor nestíhá vyrábět.

2020 is the year of the KAREN!

Tato morbidní verze nese název KAREN-19

Mezi další poptávané kostýmy patří různé variace na samotnou pandemii, vede maska Morového doktora s typickým zobákem a různé kostýmy virů. Mezi dětmi stále frčí masky hrdinů ze hry Fortnite, ale opravdoví labužníci letos vyráží v kostýmech na motivy dokumentárního hitu Tiger King. Až je člověku skoro líto, že se u nás podobná tradice zatím vice nerozšířila. Za jakou postavu byste šli vy?

Images by Jason Adcock, Sierra Schultz, Yandy, Amazon, Joanne Collins

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.